Info
Postet av Gutter 2009 den 25. Feb 2020
Trenere i år er Marte Skarsheim, Terje Steen, Nina Eithun og Tor Grøtan.
* Innetrening i sportshallen onsdager kl.16.00-17.00 fram til påske
* Byggservice cup i Hydrohallen lørdag 21.mars - 9 gutter er påmeldt og drar på denne.
OBS! Seriestart torsdag 16.april - Terminliste for våren finner dere her: https://www.fotball.no/turneringer/?s=96&club=Oppdal+IL&d=13&c=1180&a=6
Det vil snart bli innkalt til et foreldre - og spillermøte
Laginndeling og mer info vil også komme etterhvert.
Gauldalserien (miniserien) HØST 2019
Postet av Gutter 2009 den 18. Sep 2019
Oppsett med kjøring og kampvert HØST.pdf
Gutter 2009 (G10) – Miniserien høst 2019
GUTTER 2009 - Oppdal 1 12 gutter Treneransvarlige: Nina og Terje | ||||||
Levin, Sigurd, Peder F, Johan, John Julius, Milian, Aslak, Trym S, Peder N, Tobias og Emil André | ||||||
DATO | TID | HJEMME | BORTE | ARENA | ANSVARLIGE | DOMMER |
20.aug | 18.15 | Oppdal 1 | Melhus 3 | SMN-bank A1 | Kampvert: Trym S | Karoline Kleven |
27.aug | 17.30 | Tr.lyn | Oppdal 1 | Sørøya KG (Kvål) | Kjøring: Milian, John J. og Sigurd (Aslak) |
|
3.sept | 18.15 | Oppdal 1 | Rennebu | SMN-bank A1 | Kampvert: Peder F | Karoline Kleven |
10.sept | 18.00 | Sokna | Oppdal 1 | Terraløkka KG | Kjøring: Aslak, Johan og Levin (Milian) |
|
17.sept | 18.15 | Oppdal 1 | Melhus 2 | SMN-bank A1 | Kampvert: Peder N | Karoline Kleven |
24.sept | 18.30 | Gauldal | Oppdal 1 | MBA Lundamo skole | Kjøring: Milian, Tobias, Emil André (Aslak) |
|
Tors | 18.15 | Oppdal 1 | Gimse | O-bank A1 | Kampvert: Trym S | Karoline Kleven |
GUTTER 2009 - Oppdal 2 11 gutter Treneransvarlige: Marte | ||||||
Mats, Julian, Simon, Sverre, Anders, Kasper, Edvard, Viktor, Even og David | ||||||
DATO | TID | HJEMME | BORTE | ARENA | ANSVARLIGE | DOMMER |
20.aug | 18.00 | Støren | Oppdal 2 | Støren Idrettspark | Kjøring: Mats, David og Even (Kasper) |
|
27.aug | 18.15 | Oppdal 2 | Gauldal | SMN-bank A1 | Kampvert: Edvard | Jesper Haugen Langø |
3.sept | 17.30 | Gimse | Oppdal 2 | Brekkåsen | Kjøring: Mats, Julian og Kasper (Edvard) |
|
11.sept
| 18.15 | Oppdal 2 | Melhus 2 | Oppdal Kunstgress | Kampvert: Sverre | Karoline Kleven |
17.sept | 17.30 | Melhus 3 | Oppdal 2 | Gruva 11´er | Kjøring: Mats, Simon og Anders (David) |
|
24.sept | 18.15 | Oppdal 2 | Tr.lyn | SMN-bank A2 | Kampvert: Kasper | Karoline Kleven |
1.okt | 18.00 | Sokna | Oppdal 2 | Terraløkka KG | Kjøring: Mats, Sverre og Kasper (Even) |
|
Bytter gjøres innbyrdes.
Oppdal Bankbane |
|
Kiosken | Ålma |
O-bank B1
|
SMN-bank A1 |
O-bank B2
|
SMN-bank A2 |
Idrettshall | Russergrava |
Miniserien Oppdal 1 - Våren 2019
Postet av Gutter 2009 den 2. Mai 2019
Gutter 2009 (G10) – Miniserien våren 2019
GUTTER 2009 - Oppdal 1 Treneransvarlige: Nina og Terje | ||||||
Levin, Sigurd, Peder F, Johan, John Julius, Milian, Aslak, Trym S, Peder N, Tobias og Emil André | ||||||
DATO | TID | HJEMME | BORTE | ARENA | ANSVARLIGE | DOMMER |
7.mai | 18.00 | Sokna | Oppdal 1 | Terraløkka KG | Kjøring: Aslak, Milian, Peder N, Emil A | |
14.mai | 18.00 | Gauldal 2 | Oppdal 1 | MB Arena Hovin | Kjøring: Aslak, Milian, John J. og Emil A | |
21.mai | 17.30 | Melhus 2 | Oppdal 1 | Gruva 11´er 1/4 | Kjøring: Aslak, Milian, Johan og Peder F | |
29.mai | 18.00 | Oppdal 1 | Gimse | SMN-bank A1 | Kampvert: Tobias | Karoline Kleven |
4.juni | 18.00 | Oppdal 1 | Støren | O-bank B1 | Kampvert: Sigurd | Karoline Kleven |
11.juni | 18.00 | Oppdal 1 | Melhus 1 | SMN-bank A1 | Kampvert: Levin | Karoline Kleven |
18.juni | 18.00 | Gauldal 1 | Oppdal 1 | MB Arena Flå | Kjøring: Aslak, Milian, Peder N og Trym |
GUTTER 2009 - Oppdal 2 Treneransvarlige: Einar og Marte | ||||||
Mats, Julian, Simon, Sverre, Anders, Kasper, Edvard, Viktor, Even, Trym HS og David | ||||||
DATO | TID | HJEMME | BORTE | ARENA | ANSVARLIGE | DOMMER |
7.mai | 18.00 | Rennebu | Oppdal 2 | Rennebu KG | Kjøring: Mats, Edvard, Julian og Even | |
14.mai | 18.30 | Buvik 1 | Oppdal 2 | Da-Tel 2 7´er | Kjøring: Mats, Simon, Viktor og Trym HS | |
21.mai | 18.00 | Oppdal 2 | Melhus 1 | SMN-bank A1 | Kampvert: Julian | Karoline Kleven |
28.mai | 18.00 | Gauldal 1 | Oppdal 2 | MB Arena Lundamo | Kjøring: Mats, Sverre, Kasper og Anders | |
4.juni | 18.00 | Oppdal 2 | Tr. Lyn | O-bank B2 | Kampvert: Trym HS | Sigrid Liabø (?) |
11.juni | 18.00 | Oppdal 2 | Melhus 2 | SMN-bank A2 | Kampvert: David | Sigrid Liabø (?) |
18.juni | 18.00 | Oppdal 2 | Støren | SMN-bank A1 | Kampvert: Sverre | Karoline Kleven |
Bytter gjøres innbyrdes. Blir det krise så ta kontakt med en av laglederne:
Oppdal 1: Veronika Dale 907 23532 Oppdal 2: Steffen Tjemsland 480 95 848
Oppdal Bankbane | |
Kiosken | Ålma |
O-bank B1 | SMN-bank A1 |
O-bank B2 | SMN-bank A2 |
Idrettshall | Russergrava |
Vårsesong 2018
Postet av Gutter 2009 den 22. Mai 2018
Oppdal G9-1: Aslak, Trym S, Levin, Peder F, Emil, Iver, Johan og John Julius
Lagleder: Nina Eithun
Oppdal G9-2: Peder DN, Anders, Kasper, Sigurd, Trym HS, Tobias og Oliver
Lagleder: Veronika Dale
Oppdal G9-3: Simon, Edvard, Viktor, David, Mats, Julian og Sverre
Lagleder: Einar Skarsheim
Vi er med i Gauldalserien. I hovedsak er kampdag onsdager kl. 19.00, men kan også bli aktuelt med kamp enkelte torsdager. Info kommer fortløpende på facebookgruppa vår.
Grendaliga - 5.runde
Postet av Gutter 2009 den 18. Jun 2017
Tirsdag 20.juni
Vi har fått tilgang til kunstgressbanen, så internkampen mellom guttene (alle er med og vi deler i to lag) blir spilt der. Et lag må spille oppsatt kamp mot jentene på Vollan kl.18.00. De som er satt opp på det er de som har vært noe borte og har fått lite spilletid (de som ikke spilte kamp forrige uke). Etter kampen på Vollan kjører vi til kunstgress og tar internkampen vår der. Er det noen som trenger skyss fra Vollan til kunstgress, gi beskjed så fikser vi det. Her er kampoppsette for siste runde grendaliga i vår;
Kl. 18.00 - Vollan: G8-2 – J8-3
Spillere: Simon, Viktor, Kasper, Sigurd, Theodor, Trym HS og Trym S.
Kl. 19.00 - Kunstgress ALLE er med: G8-1 - G8-3
G8-1: Theodor, Trym S, Edvard, Simon, David, Kasper, Peder F og Sigurd
G8-3: Aslak, Anders, Peder DN, Trym HS, Emil, Viktor og Levin
Onsdag 21.juni
Trening på skolebanen kl.17.45