Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Man 3 Aug
kl 17:30 - 18:44
Tangmoen - Astor 2
Gutter 13 år   Tangmoen kunstgress Del B
Lør 8 Aug
kl 15:30 - 16:44
Astor - Ranheim
Gutter 13 år   Astor kunstgress Del B
Ons 12 Aug
kl 18:00 - 19:14
Astor 2 - Charlottenlund
Gutter 13 år   Astor kunstgress Del B
Tor 13 Aug
kl 18:00 - 19:14
Vestbyen 2 - Astor
Gutter 13 år   Hammersborg kunstgress Del A
Man 17 Aug
kl 18:30 - 19:44
Buvik - Astor 2
Gutter 13 år   Da-Tel Arena 2 Del A
Fre 21 Aug
kl 18:30 - 19:44
Astor 3 - Melhus
Gutter 13 år   Astor kunstgress Del B
Fre 21 Aug
kl 18:30 - 19:44
Orkanger - Astor
Gutter 13 år   Orkla Maskin Arena Del A
Man 24 Aug
kl 18:00 - 19:14
Astor 2 - Gimse
Gutter 13 år   Dalgård kunstgress Del A
Fre 28 Aug
kl 18:30 - 19:44
Vestbyen 2 - Astor 3
Gutter 13 år   Hammersborg kunstgress Del A
Fre 28 Aug
kl 18:30 - 19:44
Astor - Orkla
Gutter 13 år   Astor kunstgress Del B
Man 31 Aug
kl 18:30 - 19:44
Varden Meråker - Astor
Gutter 13 år   Vardetun Kunstgress Del A
Fre 4 Sep
kl 18:30 - 19:44
Astor 3 - Flatås
Gutter 13 år   Astor kunstgress Del B
Fre 4 Sep
kl 18:30 - 19:44
Melhus 2 - Astor 2
Gutter 13 år   ÆESTOLT-banen Del B
Søn 6 Sep
kl 18:30 - 19:44
Kattem 2 - Astor 3
Gutter 13 år   Åsheim Kunstgress 9er
Man 7 Sep
kl 18:30 - 19:44
Charlottenlund 4 - Astor
Gutter 13 år   CSK Varmbo arena Del B
Fre 11 Sep
kl 18:30 - 19:44
Astor 2 - Utleira 2
Gutter 13 år   Astor kunstgress Del B
Fre 18 Sep
kl 18:30 - 19:44
Astor 3 - Tiller 3
Gutter 13 år   Astor kunstgress Del B
Fre 18 Sep
kl 18:30 - 19:44
Astor - Freidig 3
Gutter 13 år   Astor kunstgress Del A
Man 21 Sep
kl 18:30 - 19:44
Sverresborg - Astor
Gutter 13 år   Havstein kunstgress Del A
Fre 25 Sep
kl 18:00 - 19:14
Ranheim 2 - Astor 3
Gutter 13 år   Ranheim Arena 2 Del B
Fre 25 Sep
kl 18:30 - 19:44
Trygg/Lade 2 - Astor 2
Gutter 13 år   OBOS kunstgressbane Del A
Ons 30 Sep
kl 18:30 - 19:44
Astor 2 - Støren/Sokna
Gutter 13 år   Astor kunstgress Del A
Fre 2 Okt
kl 18:00 - 19:14
Astor 3 - Freidig 2
Gutter 13 år   Dalgård kunstgress Del A
Fre 2 Okt
kl 18:00 - 19:14
Astor - Trond
Gutter 13 år   Dalgård kunstgress Del B
Man 5 Okt
kl 18:30 - 19:44
Heimdal - Astor 3
Gutter 13 år   Heimdal kunstgress Del A
Man 5 Okt
kl 18:30 - 19:44
Nardo - Astor
Gutter 13 år   Nissekollen kunstgress Del B
Fre 9 Okt
kl 18:30 - 19:44
Oppdal - Astor 2
Gutter 13 år   Oppdalsbanken Del B
Man 12 Okt
kl 18:00 - 19:14
Astor 2 - Gauldal
Gutter 13 år   Dalgård kunstgress Del B
Ons 14 Okt
kl 18:30 - 19:44
Astor - Flatås 2
Gutter 13 år   Astor kunstgress Del A
Fre 16 Okt
kl 18:30 - 19:44
Astor 3 - Trond 2
Gutter 13 år   Astor kunstgress Del B
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Man 9 Mar
kl 18:30 - 19:44
Hommelvik 2 - Astor
Gutter 13 år   Mersalg Arena Del B
  Les mer  
Man 9 Mar
kl 16:45 - 17:59
Tiller 2 - Astor 2
Gutter 13 år   Tempe Hovedbane Del B
  Les mer  
Man 2 Mar
kl 16:45 - 17:59
Trygg/Lade - Astor
Gutter 13 år   Lade Kunstgress 9er A
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline