Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Mon 28 Sep
kl 17:30 - 18:34
Oppdal - Oppdal 2
  Oppdalsbanken Del B2
Mon 28 Sep
kl 18:30 - 19:34
Oppdal 2 - Malvik 2
  Oppdalsbanken Del B1
Mon 28 Sep
kl 18:30 - 19:44
Oppdal - Astor
  SMN 1 Del A
Mon 28 Sep
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Oppdal
  Utleira Kunstgress Del B
Mon 28 Sep
kl 20:00 - 21:35
Gimse - Oppdal
 
Tue 29 Sep
kl 18:30 - 19:34
Oppdal 2 - Bratsberg
  Oppdalsbanken Del B1
Tue 29 Sep
kl 18:30 - 19:55
Oppdal - Leik 7er
  Oppdalsbanken Del B1
Tue 29 Sep
kl 18:30 - 19:44
Oppdal 2 - Klæbu 2
  SMN 1 Del A1
Tue 29 Sep
kl 18:30 - 19:34
Melhus 2 - Oppdal
  ÆESTOLT-banen Del A2
Wed 30 Sep
kl 18:30 - 19:44
Oppdal - Støren
  Oppdalsbanken Del B
Wed 30 Sep
kl 18:30 - 19:44
Oppdal - Utleira 2
  SMN 1 Del A
Wed 30 Sep
kl 20:00 - 21:34
Tiller 2 - Oppdal
  TOBB Arena Sør
Wed 30 Sep
kl 20:00 - 21:24
Oppdal 2/Rennebu 2 - Leik
  Oppdal Bankbane
Wed 30 Sep
kl 20:00 - 21:24
Oppdal 2/Rennebu 2 - Leik
  Oppdal Bankbane
Thu 1 Oct
kl 18:30 - 19:44
Ranheim - Oppdal
  Ranheim Arena 2 Del A
Thu 1 Oct
kl 18:30 - 19:44
Oppdal - Leinstrand
  SMN 1 Del A
Thu 1 Oct
kl 18:30 - 19:34
Oppdal 2 - Trønder-Lyn
  Oppdalsbanken Del B1
Thu 1 Oct
kl 18:30 - 19:34
Oppdal 2 - Gimse
  Oppdalsbanken Del B2
Thu 1 Oct
kl 18:30 - 19:34
Gauldal - Oppdal
  Melhusbanken arena Hovin Skole
Thu 1 Oct
kl 18:30 - 19:34
Kattem - Oppdal
  Åsheim Kunstgress 9er Del B
Thu 1 Oct
kl 18:30 - 19:34
Ranheim 3 - Oppdal 2
  Ranheim Arena 2 Del A1
Thu 1 Oct
kl 19:00 - 20:25
Gimse 2 - Oppdal
  Melhusbanken arena Lundamo Del A
Thu 1 Oct
kl 20:00 - 21:25
Oppdal - Tynset 2
  Oppdal Bankbane
Thu 1 Oct
kl 20:00 - 21:25
Oppdal - Tynset 2
  Oppdal Bankbane
Fri 2 Oct
kl 18:30 - 19:44
Oppdal - Strindheim 2 7er
  SMN 1 Del A1
Fri 2 Oct
kl 18:30 - 19:34
Oppdal 2 - Gauldal
  Oppdalsbanken Del B2
Sat 3 Oct
kl 14:00 - 15:35
Oppdal - Ålen
  Oppdal Bankbane
Sat 3 Oct
kl 14:00 - 15:35
Oppdal - Ålen
  Oppdal Bankbane
Tue 6 Oct
kl 18:30 - 19:44
Rennebu 2 - Oppdal 2
  Rennebu kunstgras Del A2
Tue 6 Oct
kl 18:30 - 19:44
Oppdal - Flatås
  SMN 1 Del A
Tue 6 Oct
kl 18:30 - 19:44
Oppdal 2 - Nidelv 2
  Oppdalsbanken Del B1
Wed 7 Oct
kl 18:30 - 19:44
Leik 7er - Oppdal
  Korsvegen Kunstgress Del A1
Wed 7 Oct
kl 20:00 - 21:34
Oppdal - Flatås
  Oppdal Bankbane
Wed 7 Oct
kl 20:00 - 21:34
Oppdal - Flatås
  Oppdal Bankbane
Thu 8 Oct
kl 18:30 - 19:34
Trønder-Lyn - Oppdal 2
  Sørøya Kunstgress Del B1
Fri 9 Oct
kl 18:30 - 19:44
Oppdal - Astor 2
  Oppdalsbanken Del B
Sat 10 Oct
kl 13:00 - 14:25
Brekken/Røros - Oppdal
  Brekken Kunstgress
Sun 11 Oct
kl 16:00 - 17:34
Sverresborg - Oppdal
  Havstein kunstgress
Sun 11 Oct
kl 18:00 - 19:14
Oppdal - Nardo
  SMN 1 Del A
Sun 11 Oct
kl 19:30 - 20:44
Oppdal - Melhus
  Oppdal Bankbane
Sun 11 Oct
kl 19:30 - 20:44
Oppdal - Melhus
  Oppdal Bankbane
Mon 12 Oct
kl 18:30 - 19:34
Singsås - Oppdal 2
  Singsås liten
Tue 13 Oct
kl 18:30 - 19:34
Oppdal - Melhus
  Oppdalsbanken Del B1
Tue 13 Oct
kl 18:30 - 19:34
Støren - Oppdal 2
  Støren kunstgress Del A1
Tue 13 Oct
kl 18:30 - 19:44
Rennebu - Oppdal
  Rennebu kunstgras Del A
Tue 13 Oct
kl 18:30 - 19:44
Strindheim 3 - Oppdal 2
  Coerver Football Park
Tue 13 Oct
kl 18:30 - 19:55
Oppdal - Sokna
  SMN 1 Del A
Tue 13 Oct
kl 20:00 - 21:25
Oppdal - Os/Nansen/Tolga-Vingelen
  Oppdal Bankbane
Tue 13 Oct
kl 20:00 - 21:25
Oppdal - Os/Nansen/Tolga-Vingelen
  Oppdal Bankbane
Wed 14 Oct
kl 18:30 - 19:44
Flatås - Oppdal
  Lade 4 Kunstgress Del B
Wed 14 Oct
kl 18:30 - 19:44
Oppdal - Nationalkameratene
  SMN 1 Del A
Wed 14 Oct
kl 18:30 - 19:34
Oppdal 2 - Ranheim 3
  Oppdalsbanken Del B2
Thu 15 Oct
kl 18:30 - 19:34
Oppdal 2 - Trond 2
  Oppdalsbanken Del B1
Thu 15 Oct
kl 18:30 - 19:34
Støren - Oppdal
  Støren kunstgress Del A1
Thu 15 Oct
kl 18:30 - 19:55
Oppdal - Gimse 2
  SMN 1 Del A
Thu 15 Oct
kl 20:00 - 21:24
Gimse 2 - Oppdal 2/Rennebu 2
  Brekkåsen Stadion
Thu 15 Oct
kl 20:00 - 21:35
Oppdal - Alvdal
  Oppdal Bankbane
Fri 16 Oct
kl 18:00 - 19:14
Othilienborg - Oppdal
  Utleira KG 7er
Fri 16 Oct
kl 18:30 - 19:34
Oppdal 2 - Skaun 2
 
Fri 16 Oct
kl 18:30 - 19:44
Trygg/Lade 2 - Oppdal
  OBOS kunstgressbane Del A
Fri 16 Oct
kl 20:00 - 21:14
Oppdal - Buvik
  Oppdal Bankbane
Fri 16 Oct
kl 20:00 - 21:14
Oppdal - Buvik
  Oppdal Bankbane
Sat 17 Oct
kl 13:00 - 14:14
Oppdal 2 - Ranheim 3
  SMN 1 Del A1
Sun 18 Oct
kl 14:00 - 15:24
Oppdal 2/Rennebu 2 - Røros
  Oppdal Bankbane
Sun 18 Oct
kl 14:00 - 15:24
Oppdal 2/Rennebu 2 - Røros
  Oppdal Bankbane
Sun 18 Oct
kl 16:00 - 17:25
Oppdal - Rennebu
  Oppdal Bankbane
Sun 18 Oct
kl 18:00 - 19:14
Gimse - Oppdal
  Brekkåsen Stadion
Wed 21 Oct
kl 18:30 - 19:44
Utleira 2 - Oppdal
  Utleira Kunstgress
Thu 22 Oct
kl 19:00 - 20:25
Trygg/Lade - Oppdal
  OBOS Kunstgressbane
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Mon 28 Sep
kl 17:30 - 18:34
Oppdal - Oppdal 2
$item.username   Oppdalsbanken Del B2
  Les mer  
Sun 27 Sep
kl 18:00 - 19:14
Gauldal - Oppdal
$item.username   Melhusbanken arena Flå
  Les mer  
Sun 27 Sep
kl 16:00 - 17:04
Kattem - Oppdal 2
$item.username   Åsheim Kunstgress 9er Del B
  Les mer  
Fri 25 Sep
kl 18:30 - 19:34
Sokna - Oppdal
$item.username   Terraløkka kunstgress
  Les mer  
Thu 24 Sep
kl 20:00 - 21:34
Oppdal - Sokna 2
$item.username   Oppdal Bankbane
  Les mer  
Thu 24 Sep
kl 20:00 - 21:34
Oppdal - Sokna 2
$item.username   Oppdal Bankbane
  Les mer  
Thu 24 Sep
kl 18:30 - 19:55
Oppdal - Rennebu
$item.username   SMN 1 Del A
  Les mer  
Thu 24 Sep
kl 18:30 - 19:34
Oppdal 2 - Støren
$item.username   Oppdalsbanken Del B2
  Les mer  
Thu 24 Sep
kl 18:30 - 19:34
Oppdal - Nationalkameratene
$item.username   SMN 1 Del A2
  Les mer  
Thu 24 Sep
kl 18:30 - 19:44
Oppdal - Buvik
$item.username   Oppdalsbanken Del B2
  Les mer  
Thu 24 Sep
kl 18:30 - 19:34
Leik - Oppdal 2
$item.username   Korsvegen Kunstgress Del A1
  Les mer  
Thu 24 Sep
kl 18:30 - 19:34
Oppdal - Oppdal 2
$item.username   Oppdalsbanken Del B1
  Les mer  
Wed 23 Sep
kl 18:30 - 19:44
Oppdal - Melhus 2
$item.username   Oppdalsbanken Del B
  Les mer  
Tue 22 Sep
kl 20:00 - 21:24
Sokna - Oppdal 2/Rennebu 2
$item.username   Støren kunstgress
  Les mer  
Tue 22 Sep
kl 20:00 - 21:25
Nidelv - Oppdal
$item.username   Tempe Hovedbane
  Les mer  
Tue 22 Sep
kl 20:00 - 21:35
Melhus 3 - Oppdal
$item.username   ÆESTOLT-banen
  Les mer  
Tue 22 Sep
kl 18:30 - 19:34
Leik - Oppdal 2
$item.username   Korsvegen Kunstgress Del A1
  Les mer  
Tue 22 Sep
kl 18:30 - 19:44
Klæbu 2 - Oppdal 2
$item.username   Sørborgen kunstgress Del A1
  Les mer  
Tue 22 Sep
kl 18:30 - 19:44
Sokna 2/Støren 2 - Oppdal 2
$item.username   Terraløkka kunstgress
  Les mer  
Tue 22 Sep
kl 18:30 - 19:44
Støren - Oppdal
$item.username   Støren kunstgress Del A
  Les mer  
Tue 22 Sep
kl 18:30 - 19:44
Kattem - Oppdal
$item.username   Åsheim kunstgress Del A
  Les mer  
Tue 22 Sep
kl 18:30 - 19:34
Oppdal 2 - Melhus
$item.username   SMN 1 Del A1
  Les mer  
Mon 21 Sep
kl 20:00 - 21:34
Oppdal - Charlottenlund 2
$item.username   Oppdal Bankbane
  Les mer  
Mon 21 Sep
kl 20:00 - 21:34
Oppdal - Charlottenlund 2
$item.username   Oppdal Bankbane
  Les mer  
Mon 21 Sep
kl 18:30 - 19:34
Støren - Oppdal 2
$item.username   Støren gress Del A1
  Les mer  
Mon 21 Sep
kl 18:30 - 19:44
Skaun 2 - Oppdal
$item.username  
  Les mer  
Sun 20 Sep
kl 16:00 - 17:25
Oppdal/Rennebu - Kattem
$item.username   Oppdal Bankbane
  Les mer  
Sun 20 Sep
kl 14:15 - 15:19
Oppdal 2 - Gimse
$item.username   Oppdalsbanken Del B2
  Les mer  
Sun 20 Sep
kl 12:00 - 13:14
Oppdal - Freidig 2
$item.username   Oppdal Bankbane
  Les mer  
Sun 20 Sep
kl 12:00 - 13:14
Oppdal - Freidig 2
$item.username   Oppdal Bankbane
  Les mer  
Sat 19 Sep
kl 15:00 - 16:14
Oppdal - Trond
$item.username   Oppdal gras Del A
  Les mer  
Fri 18 Sep
kl 18:30 - 19:34
Skaun 2 - Oppdal
$item.username  
  Les mer  
Fri 18 Sep
kl 18:30 - 19:44
Oppdal - Trond 2
$item.username  
  Les mer  
Fri 18 Sep
kl 18:30 - 19:34
Oppdal - Melhus
$item.username   Oppdalsbanken Del B1
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 20:00 - 21:34
Alvdal - Oppdal
$item.username   Tronfjell Arena
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 20:00 - 21:35
Oppdal - Klæbu
$item.username   Oppdal Bankbane
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 18:30 - 19:55
Rennebu - Oppdal
$item.username   Rennebu kunstgras Del B
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 18:30 - 19:44
Melhus - Oppdal
$item.username   Bankhallen
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 18:30 - 19:44
Oppdal - Buvik
$item.username   SMN 1 Del A
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 18:30 - 19:34
Oppdal 2 - Sokna
$item.username   Oppdalsbanken Del B2
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 18:30 - 19:34
Singsås - Oppdal 2
$item.username   Singsås liten
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 18:30 - 19:34
Ranheim 3 - Oppdal
$item.username   Ranheim Arena 2 Del A1
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 20:00 - 21:24
Oppdal 2/Rennebu 2 - Tolga-Vingelen/Os/Nansen
$item.username   Oppdal Bankbane
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 20:00 - 21:24
Oppdal 2/Rennebu 2 - Tolga-Vingelen/Os/Nansen
$item.username   Oppdal Bankbane
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 18:30 - 19:34
Oppdal 2 - Leinstrand 2
$item.username   SMN 1 Del A2
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 20:00 - 21:25
Oppdal - Kattem/Heimdal
$item.username   Oppdal Bankbane
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 20:00 - 21:25
Oppdal - Kattem/Heimdal
$item.username   Oppdal Bankbane
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 18:30 - 19:34
Melhus 2 - Oppdal 2
$item.username   ÆESTOLT-banen Del B2
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 18:30 - 19:44
Oppdal 2 - Nationalkameratene 2
$item.username   Oppdalsbanken Del B1
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 18:30 - 19:44
Oppdal 2 - Tiller 2
$item.username   SMN 1 Del A1
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 18:30 - 19:34
Oppdal 2 - Rindal
$item.username   Oppdalsbanken Del B1
  Les mer  
Mon 14 Sep
kl 18:30 - 19:44
Gimse - Oppdal
$item.username   Brekkåsen 9er
  Les mer  
Mon 14 Sep
kl 18:30 - 19:34
Oppdal - Leik
$item.username   SMN 1 Del A1
  Les mer  
Sun 13 Sep
kl 18:00 - 19:35
Oppdal - Os/Nansen
$item.username   Oppdal Bankbane
  Les mer  
Sun 13 Sep
kl 18:00 - 19:35
Oppdal - Os/Nansen
$item.username   Oppdal Bankbane
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 20:00 - 21:34
Oppdal - Ålen
$item.username   Oppdal Bankbane
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 20:00 - 21:34
Oppdal - Ålen
$item.username   Oppdal Bankbane
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 18:30 - 19:34
Rindal - Oppdal 2
$item.username   Trollbanen Del A1
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 18:30 - 19:34
Oppdal - Trønder-Lyn
$item.username   Oppdalsbanken Del B1
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 18:30 - 19:34
Støren - Oppdal 2
$item.username   Støren kunstgress Del A1
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 18:30 - 19:34
Oppdal - Støren
$item.username   Oppdalsbanken Del B2
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 18:30 - 19:34
Oppdal 2 - Gimse
$item.username   SMN 1 Del A1
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 18:00 - 19:04
Ranheim 3 - Oppdal 2
$item.username   Ranheim Arena 2 Del B2
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 18:30 - 19:44
Oppdal - Orkdal 2
$item.username   SMN 1 Del A
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 18:30 - 19:44
Gauldal 2/Melhus 2 - Oppdal
$item.username   Bankhallen
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 20:00 - 21:24
Oppdal 2/Rennebu 2 - Gauldal
$item.username   Oppdal Bankbane
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 20:00 - 21:24
Oppdal 2/Rennebu 2 - Gauldal
$item.username   Oppdal Bankbane
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 18:30 - 19:34
Klæbu 2 - Oppdal 2
$item.username   Sørborgen kunstgress Del A1
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 18:30 - 19:44
Leik - Oppdal 2
$item.username   Korsvegen Kunstgress Del A1
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 18:30 - 19:44
Oppdal 2 - Strindheim 3
$item.username   Oppdalsbanken Del B1
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 18:30 - 19:34
Gauldal - Oppdal
$item.username   Melhusbanken arena Lundamo Del A1
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 18:30 - 19:34
Oppdal 2 - Rennebu
$item.username   SMN 1 Del A1
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 18:30 - 19:44
Leik - Oppdal
$item.username   Korsvegen Kunstgress Del B
  Les mer  
Mon 7 Sep
kl 20:00 - 21:35
Leik - Oppdal
$item.username   Korsvegen Kunstgress
  Les mer  
Mon 7 Sep
kl 18:30 - 19:44
Rennebu - Oppdal
$item.username   Rennebu kunstgras Del A
  Les mer  
Mon 7 Sep
kl 18:30 - 19:44
Oppdal - Buvik
$item.username   Oppdalsbanken Del B
  Les mer  
Sun 6 Sep
kl 18:30 - 19:44
Oppdal 2 - Trygg/Lade
$item.username   SMN 1 Del A1
  Les mer  
Sun 6 Sep
kl 16:00 - 17:25
Oppdal/Rennebu - Utleira
$item.username   Oppdal Bankbane
  Les mer  
Sat 5 Sep
kl 11:00 - 12:14
Freidig - Oppdal
$item.username   Freidigbanen k.gress Del B
  Les mer  
Fri 4 Sep
kl 18:30 - 19:34
Oppdal 2 - Støren
$item.username   Oppdalsbanken Del B2
  Les mer  
Fri 4 Sep
kl 18:30 - 19:34
Oppdal 2 - Sokna
$item.username   SMN 1 Del A1
  Les mer  
Fri 4 Sep
kl 18:30 - 19:44
Nidelv 2 - Oppdal 2
$item.username   Tempe Hovedbane Del A1
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 20:00 - 21:35
Oppdal - Vestbyen
$item.username   Oppdal Bankbane
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 18:30 - 19:34
Singsås - Oppdal
$item.username   Singsås liten
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 18:30 - 19:34
Oppdal 2 - Gauldal
$item.username   Oppdalsbanken Del B2
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 18:30 - 19:44
Gauldal - Oppdal
$item.username   Melhusbanken arena Lundamo Del B
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 18:30 - 19:55
Sokna - Oppdal
$item.username   Hovsmoen gras Del A
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 18:30 - 19:34
Oppdal 2 - Bratsberg
$item.username   Oppdalsbanken Del B1
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 18:30 - 19:34
Oppdal 2 - Melhus
$item.username   Oppdalsbanken Del B2
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 18:30 - 19:34
Gimse - Oppdal
$item.username   Brekkåsen KG9 Del B
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 20:00 - 21:24
Tynset 2 - Oppdal 2/Rennebu 2
$item.username   Nytrømoen kunstgras Del A
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 20:00 - 21:14
Oppdal - Astor 3
$item.username   Oppdal Bankbane
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 20:00 - 21:34
Utleira 2 - Oppdal
$item.username   Utleira Kunstgress
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 20:00 - 21:14
Oppdal - Astor 3
$item.username   Oppdal Bankbane
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 18:30 - 19:44
Oppdal - Vestbyen
$item.username   SMN 1 Del A
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 20:00 - 21:25
Oppdal - Melhus
$item.username   Oppdal Bankbane
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 20:00 - 21:25
Oppdal - Melhus
$item.username   Oppdal Bankbane
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 18:30 - 19:34
Oppdal 2 - Trond 2
$item.username   Oppdalsbanken Del B1
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 18:30 - 19:44
Oppdal - Gauldal
$item.username   Oppdalsbanken Del B
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 18:30 - 19:34
Oppdal - Støren
$item.username   SMN 1 Del A2
  Les mer  
Mon 31 Aug
kl 20:00 - 21:35
Oppdal - Folldal/Alvdal 2
$item.username   Oppdal Bankbane
  Les mer  
Mon 31 Aug
kl 20:00 - 21:35
Oppdal - Folldal/Alvdal 2
$item.username   Oppdal Bankbane
  Les mer  
Mon 31 Aug
kl 19:00 - 20:04
Gauldal - Oppdal 2
$item.username   Melhusbanken arena Flå Del A1
  Les mer  
Mon 31 Aug
kl 18:30 - 19:55
Leik 7er - Oppdal
$item.username   Korsvegen Kunstgress Del A1
  Les mer  
Mon 31 Aug
kl 18:30 - 19:44
Oppdal - Utleira
$item.username   SMN 1 Del A
  Les mer  
Sun 30 Aug
kl 18:30 - 19:55
Vestbyen - Oppdal
$item.username   Hammersborg kunstgress
  Les mer  
Sat 29 Aug
kl 15:30 - 16:44
Astor - Oppdal
$item.username   Astor kunstgress Del A
  Les mer  
Sat 29 Aug
kl 12:00 - 13:14
Kattem 2 - Oppdal
$item.username   Åsheim kunstgress
  Les mer  
Sat 29 Aug
kl 12:00 - 13:04
Malvik 2 - Oppdal 2
$item.username   Viksletta kunstgress Del A1
  Les mer  
Thu 27 Aug
kl 18:30 - 19:34
Oppdal - Oppdal 2
$item.username   Oppdalsbanken Del B2
  Les mer  
Thu 27 Aug
kl 18:30 - 19:34
Gauldal - Oppdal 2
$item.username   Melhusbanken arena Hovin Skole
  Les mer  
Thu 27 Aug
kl 18:30 - 19:34
Oppdal 2 - Klæbu 2
$item.username   Oppdalsbanken Del B1
  Les mer  
Wed 26 Aug
kl 18:30 - 19:34
Leik - Oppdal 2
$item.username   Korsvegen Kunstgress Del A1
  Les mer  
Wed 26 Aug
kl 18:30 - 19:44
Oppdal - Kattem 2/Heimdal 2
$item.username   SMN 1 Del A
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 18:30 - 19:44
Oppdal 2 - Romolslia
$item.username   SMN 1 Del A1
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 18:30 - 19:44
Oppdal 2 - Klæbu 2
$item.username   Oppdalsbanken Del B1
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 18:30 - 19:44
Gimse - Oppdal
$item.username   Brekkåsen 9er
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 18:30 - 19:34
Trønder-Lyn - Oppdal
$item.username   Sørøya Kunstgress Del A1
  Les mer  
Mon 24 Aug
kl 18:30 - 19:44
Oppdal - Vestbyen
$item.username   SMN 1 Del A
  Les mer  
Sun 23 Aug
kl 17:00 - 18:24
Orkanger - Oppdal
$item.username   Orkla Maskin Arena
  Les mer  
Sun 23 Aug
kl 16:00 - 17:25
Oppdal/Rennebu - Gimse
$item.username   Oppdal Bankbane
  Les mer  
Sat 22 Aug
kl 12:00 - 13:14
Oppdal - Charlottenlund 2
$item.username   Oppdal Bankbane
  Les mer  
Sat 22 Aug
kl 12:00 - 13:14
Oppdal - Charlottenlund 2
$item.username   Oppdal Bankbane
  Les mer  
Fri 21 Aug
kl 18:30 - 19:34
Oppdal 2 - Kattem
$item.username   SMN 1 Del A1
  Les mer  
Fri 21 Aug
kl 18:30 - 19:34
Oppdal - Sokna
$item.username   Oppdalsbanken Del B1
  Les mer  
Thu 20 Aug
kl 20:00 - 21:35
Oppdal - Buvik 2
$item.username   Oppdal Bankbane
  Les mer  
Thu 20 Aug
kl 18:30 - 19:34
Oppdal 2 - Romolslia
$item.username   Oppdalsbanken Del B2
  Les mer  
Thu 20 Aug
kl 18:30 - 19:34
Gauldal - Oppdal
$item.username   Melhusbanken arena Flå Del A1
  Les mer  
Thu 20 Aug
kl 18:30 - 19:44
Oppdal - Vestbyen
$item.username   Oppdalsbanken Del B
  Les mer  
Thu 20 Aug
kl 18:30 - 19:44
Oppdal - Melhus 2
$item.username   SMN 1 Del A
  Les mer  
Wed 19 Aug
kl 18:30 - 19:44
Gimse - Oppdal
$item.username   Brekkåsen 9er
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 20:00 - 21:25
Oppdal - Alvdal
$item.username   Oppdal Bankbane
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 20:00 - 21:25
Oppdal - Alvdal
$item.username   Oppdal Bankbane
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 19:30 - 20:54
Alvdal - Oppdal 2/Rennebu 2
$item.username   Tronfjell Arena
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 18:30 - 19:34
Rennebu 2 - Oppdal 2
$item.username   Rennebu kunstgras Del A1
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 18:30 - 19:34
Oppdal 2 - Gauldal
$item.username   SMN 1 Del A1
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 18:30 - 19:34
Oppdal - Rennebu
$item.username   Oppdalsbanken Del B1
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 18:30 - 19:44
Nationalkameratene 2 - Oppdal 2
$item.username   Hallset kunstgress Del A1
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 18:30 - 19:44
Budal - Oppdal 2
$item.username   Budal gras Del A1
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 18:30 - 19:34
Oppdal 2 - Leinstrand 2
$item.username   Oppdalsbanken Del B1
  Les mer  
Mon 17 Aug
kl 18:30 - 19:44
Sokna/Støren - Oppdal
$item.username   Støren kunstgress Del A
  Les mer  
Mon 17 Aug
kl 18:30 - 19:44
Oppdal - Støren/Sokna
$item.username   Oppdalsbanken Del B
  Les mer  
Mon 17 Aug
kl 18:30 - 19:34
Gimse - Oppdal 2
$item.username   Brekkåsen KG9 Del B
  Les mer  
Fri 14 Aug
kl 20:00 - 21:34
Oppdal - Melhus
$item.username   Oppdal Bankbane
  Les mer  
Thu 13 Aug
kl 18:30 - 19:44
Gauldal - Oppdal
$item.username   Melhusbanken arena Lundamo Del A
  Les mer  
Thu 13 Aug
kl 18:30 - 19:34
Kattem - Oppdal 2
$item.username   Åsheim Kunstgress 9er Del B
  Les mer  
Thu 13 Aug
kl 18:30 - 19:34
Gimse - Oppdal
$item.username   Brekkåsen KG9 Del A
  Les mer  
Thu 13 Aug
kl 18:00 - 19:14
Oppdal - Støren /Sokna
$item.username   Oppdalsbanken Del B
  Les mer  
Wed 12 Aug
kl 20:00 - 21:25
Oppdal - Alvdal
$item.username  
  Les mer  
Wed 12 Aug
kl 18:00 - 19:14
Oppdal 2 - Støren /Sokna
$item.username   Oppdal gras Del A
  Les mer  
Wed 12 Aug
kl 18:00 - 19:14
Støren /Sokna - Oppdal
$item.username   Støren gress Del A
  Les mer  
Wed 12 Aug
kl 18:00 - 19:24
Oppdal - Gimse
$item.username   Oppdal Bankbane
  Les mer  
Wed 12 Aug
kl 18:00 - 19:24
Oppdal - Gimse
$item.username   Oppdal Bankbane
  Les mer  
Tue 11 Aug
kl 19:00 - 20:14
Oppdal - Alvdal
$item.username   SMN 1 Del A
  Les mer  
Tue 11 Aug
kl 18:30 - 19:34
Heimdal 3 - Oppdal 2
$item.username   Heimdal Kunstgress Del A2
  Les mer  
Mon 10 Aug
kl 19:00 - 20:14
Alvdal - Oppdal
$item.username   Tronfjell Arena
  Les mer  
Mon 10 Aug
kl 19:00 - 20:14
Tynset - Oppdal
$item.username   Vidsyn 1 Del A
  Les mer  
Sun 9 Aug
kl 14:00 - 15:25
Tynset - Oppdal
$item.username  
  Les mer  
Thu 6 Aug
kl 19:00 - 20:14
Oppdal - Melhus
$item.username   Oppdal gras Del A
  Les mer  
Tue 4 Aug
kl 18:30 - 19:44
Tynset - Oppdal 2
$item.username   Nytrømoen gras Del A
  Les mer  
Mon 3 Aug
kl 19:00 - 20:14
Oppdal - Tynset
$item.username   Oppdal Bankbane
  Les mer  
Mon 3 Aug
kl 19:00 - 20:14
Gauldal/Melhus - Oppdal
$item.username   Melhusbanken arena Lundamo Del A
  Les mer  
Mon 3 Aug
kl 19:00 - 20:14
Oppdal - Tynset
$item.username   Oppdal Bankbane
  Les mer  
Mon 3 Aug
kl 18:30 - 19:44
Oppdal - Gimse
$item.username   Oppdal gras Del B
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline