Kontaktinformasjon:
Oppdal Fotball
Postboks 12
7340 Oppdal
Telefon: 900 46 858/ 918 96 042
Leder: Gerd Staverløkk – mobil: 900 46 858/ 918 96 042
e-mail:gerd.staverlokk@rennebu.kommune.no
Webansvarlig: Daniel Fjerdingen og Gerd Staverløkk
LAGSNAVN | Rolle | Navn | Mailadresse | Telefon |
J7 - 2010 | Trener: Trener: Trener: Lagleder: Lagleder: | Andreas Randen Inger Synnøve Holte-Berg Vanja Aas Dragsten Gunhild Aune Haarstad Karin Stensheim | andreas.randen@oppdal.kommune.no bjerkebondedesign@gmail.com gunhila@hotmail.com kastensheim@Hotmail.com | 97680825 99382854 93053061 95937973 |
G7 - 2010 | Trener: Trener: Trener: Trener: Trener: Lagleder: Lagleder: | Johannes Goksøyr Mari Snorroeggen Anita S Haugen Anne S Stenløkk Tove Sporsheim Hem Helene Steigedal Trude Estensvoll | jogo163@hotmail.com marisnorroeggen@hotmail.com anita.haugen@oppdal.com annesjolie@yahoo.no tsporsheim@hotmail.com h_steigedal@hotmail.com trude_estensvoll@hotmail.no | 91376331 97079780 41101846 41206841 95747888 92699114 92239819 |
J8 - 2009 | Trener: Trener: Trener: Lagleder: | Ane Hoel Hanne Hojem Inger Lill Sundsethaug | ||
G8 - 2009 | Trener: Trener: Trener: Trener: | Veronica Dale Raymond Sørensen | ||
J9 - 2008 | Trener: Trener: Trener: Trener : Lagleder: Lagleder: Lagleder: | Tove T Almlid Glenn Andre Sundquist Kåre Magne Lingjerde Øivind Volden Heidi Riise Monica Tiller Kari Sormbroen | oyvind.volden@oppdal.kommune.no monicatiller@hotmail.com kari@sormbroen.com | 95180698 91617271 45076794 99580786 45076794 92629945 95213636 |
G9 - 2008 | Trener: Trener: Trener: Trener: Lagleder: | Andreas Randen Camilla Grøseth Tor Mæhle Olav Skjøtskift Helene Steigedal | 97680825 90886620 98406230 92699114 | |
J10 – 2007 | Trener: Trener: Trener: Trener: Lagleder: Lagleder: Lagleder: | Birger Lie Gisle Mellem Torgeir Aursand Marthe Skarsheim Bente Sande Åse Marie Larsen Elin Hammern Vognild | marteskarsheim@hotmail.com bente.sande@oppdal.com asemarie@live.no elin.vognild@oppdal.com | 91552585 91000675 97722366 90952274 99299101 97189570 |
G10 – 2007 | Trener: Trener: Lagleder: Lagleder: | John Ivar Jamtøy Arnt Hove Odd Einar Grønset | 90546059 92206684 | |
J11 – 2006 | Trener: Trener: Lagleder: Lagleder: | Jon Ola Sæteren Rolf Kristian Mathisen Anita Rosten Anne Stine Mathisen | rolf.mathisen@oppdal.com anne.stine.mathisen@gmail.com | 99702594 47820062 95231240 |
G11 - 2006 | Trener: Trener: Lagleder: Lagleder: | Kurt Enebakk Per Willy Bøe Lene Sletvold Gerd Staverløkk | perwb@broadpark-no lene.sletvold@oppdal.kommune.no gerd.staverlokk@rennebu.kommune.no | 91783701 97018493 99023879 91896042 |
J12 – 2005 | Trener: Trener: Trener: Lagleder: Lagleder: Lagleder: | Vegard Hammern Vognild Teodor Hagen Eilert Jønsson Kristin Riise Kåre Magne Lingjerde Gjermund Strand | vvognild@mil.no gjermund.strand@oppdal.com | 91882187 95023151 41191604 93834693 95768365 97175433 |
G12 - 2005 | Trener: Trener: Trener: Trener Lagleder: Lagleder: | Svein Håvar Langø Jahn Inge Rindal Kjetil Skogrand Marit Grøtte Camilla Glorud Rigmor S Rindal | maritgrotte@hotmail.com | 45053549 91773210 91741192 91786578 99225597 |
J13 – 2004 | Trener: Trener: Trener: Lagleder: Lagleder | Geir Stenkløv Turid L Forbregd Terje Vognild Marit Solem Kari Kleven | 98405134 92027086 93422589 95705267 92288115 | |
G13 – 2004 | Trener: Trener: Trener: Lagleder: | Tore Almlid Tore Gjønnes Trond Hegdal Ingeborg Stavne | 99400408 90555639 90978826 | |
J14 – 2003 | Trener: Trener: Trener: Lagleder: Lagleder | Jorunn Skjørstad Håkon Gustavsen Bjørn Tore Øien Hilde Brandegg Sissel Killingberg | hilde.brandegg@oppdal.kommune.no skillingberg@gmail.com | 95194654 99363774 90767833 95025422 47018897 |
G14 – 2003 | Trener: Trener: Lagleder: Lagleder | Kjetil Myrle Hans Erik Røsten Maj-Lis Johansen Heidi Hokseng | 93009289 97089934 40240949 90956732 | |
J15 – 2002 | Trener: Trener: Trener: Lagleder | Roger Vollan Geir Grøtte Hans Ivar Klefstad Gaute Øien | 91188543 92096274 40013553 97526287 | |
G16 - 2001/2000 | Trener: Trener: Lagleder: Lagleder: | Vegard Skjørstad Per Roar Bekken Laila Moen Engdal Marit Solem | alialneom@hotmail.com marit.solem@oppdal.com | 95456564 41024595 97604737 95705267 |
J17 – 2001/2000/1999 | Trener: Trener: Lagleder: Lagleder | Bente Mjøen Mattis Rundgren Helge Morten Nyseter Anne Karin Lågeide | 92611831 90604077 | |
G19 – 1998/1999/2000 | Trener: Trener: Lagleder: | Inge Lauritzen Finn Skårsmoen | 41846435 | |
A-lag Damer | Trener: Lagleder: | Torkel Kant | ||
A-lag Herrer | Trener: Lagleder: | Erik Botten Elfrid Fjøsne | 48096755 | |
Kommende kamper
Se alle-
13 januar 2024 - 12:30Trond (H) vs. (B) Oppdal31
-
13 januar 2024 - 14:10Oppdal (H) vs. (B) Tiller 204
-
20 januar 2024 - 12:30Oppdal (H) vs. (B) Tiller11
-
20 januar 2024 - 14:10Utleira (H) vs. (B) Oppdal26
-
04 februar 2024 - 11:40Charlottenlund (H) vs. (B) Oppdal111
-
04 februar 2024 - 13:20Oppdal (H) vs. (B) Astor 228
-
11 februar 2024 - 11:40Strindheim 2 (H) vs. (B) Oppdal60
-
11 februar 2024 - 13:20Oppdal (H) vs. (B) Ranheim 231
-
08 mars 2024 - 20:00Melhus 3/Gimse 3 (H) vs. (B) Oppdal40
-
17 mars 2024 - 14:00Leinstrand/Byneset (H) vs. (B) Oppdal91
-
01 april 2024 - 19:00Oppdal (H) vs. (B) Charlottenlund 303
-
04 april 2024 - 19:00Oppdal (H) vs. (B) Strindheim 2015
-
07 april 2024 - 16:00Oppdal (H) vs. (B) Freidig16
-
08 april 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Ranheim 206
-
09 april 2024 - 18:30Støren (H) vs. (B) Oppdal 200
-
09 april 2024 - 18:30Buvik (H) vs. (B) Oppdal 200
-
11 april 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Trønder-Lyn00
-
13 april 2024 - 12:00Freidig (H) vs. (B) Oppdal12
-
14 april 2024 - 13:00Trond (H) vs. (B) Oppdal00
-
15 april 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Ranheim30
-
15 april 2024 - 18:30Buvik (H) vs. (B) Oppdal 219
-
15 april 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Gauldal 200
-
15 april 2024 - 18:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Gauldal00
-
15 april 2024 - 18:30Klæbu (H) vs. (B) Oppdal01
-
16 april 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Byåsen 300
-
16 april 2024 - 18:30Orkla 2 (H) vs. (B) Oppdal71
-
17 april 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Gauldal 200
-
17 april 2024 - 18:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Buvik00
-
18 april 2024 - 18:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Oppdal00
-
18 april 2024 - 18:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Oppdal00
-
18 april 2024 - 18:30Klæbu (H) vs. (B) Oppdal00
-
18 april 2024 - 20:00Gauldal (H) vs. (B) Oppdal 214
-
19 april 2024 - 18:30Gauldal 2 7er (H) vs. (B) Oppdal00
-
19 april 2024 - 19:30Oppdal (H) vs. (B) Melhus/Gimse/Gauldal013
-
21 april 2024 - 15:00Byåsen (H) vs. (B) Oppdal00
-
21 april 2024 - 17:30Oppdal (H) vs. (B) Nidelv 200
-
22 april 2024 - 18:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Klæbu00
-
22 april 2024 - 20:00Oppdal (H) vs. (B) Gauldal/Trønder-Lyn 200
-
23 april 2024 - 17:30Rennebu (H) vs. (B) Oppdal00
-
23 april 2024 - 17:30Sokna 2 (H) vs. (B) Oppdal 300
-
23 april 2024 - 17:30Melhus 2 (H) vs. (B) Oppdal00
-
23 april 2024 - 17:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Gauldal 200
-
23 april 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Sokna00
-
23 april 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Rennebu 7er00
-
23 april 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Trond 200
-
24 april 2024 - 17:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Støren00
-
24 april 2024 - 17:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Oppdal00
-
24 april 2024 - 17:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Oppdal00
-
24 april 2024 - 17:30Oppdal 3 (H) vs. (B) Trønder-Lyn00
-
24 april 2024 - 18:30Rennebu (H) vs. (B) Oppdal00
-
24 april 2024 - 18:30Gimse 3/Melhus 3 (H) vs. (B) Oppdal 200
-
24 april 2024 - 18:30Rennebu (H) vs. (B) Oppdal00
-
24 april 2024 - 18:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Oppdal00
-
24 april 2024 - 18:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Oppdal00
-
25 april 2024 - 17:30Oppdal (H) vs. (B) Støren 200
-
25 april 2024 - 17:30Støren (H) vs. (B) Oppdal 200
-
25 april 2024 - 18:30Leik (H) vs. (B) Oppdal 200
-
25 april 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Utleira00
-
26 april 2024 - 18:00Byåsen (H) vs. (B) Oppdal00
-
27 april 2024 - 12:45Astor 3 (H) vs. (B) Oppdal00
-
27 april 2024 - 14:00Oppdal 2 (H) vs. (B) Leinstrand/Byneset00
-
28 april 2024 - 14:00Røros (H) vs. (B) Oppdal00
-
29 april 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Snøhetta00
-
29 april 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Trygg/Lade00
-
29 april 2024 - 18:30Klæbu (H) vs. (B) Oppdal 200
-
29 april 2024 - 18:30Skaun (H) vs. (B) Oppdal00
-
29 april 2024 - 20:00Sokna (H) vs. (B) Oppdal00
-
30 april 2024 - 17:30Oppdal (H) vs. (B) Sokna 200
-
30 april 2024 - 17:30Oppdal (H) vs. (B) Oppdal 200
-
30 april 2024 - 17:30Oppdal (H) vs. (B) Oppdal 200
-
30 april 2024 - 18:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Trønder-Lyn00
-
30 april 2024 - 18:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Vestbyen 3/Nationalkameratene 300
-
01 mai 2024 - 17:30Orkla 2 (H) vs. (B) Oppdal00
-
01 mai 2024 - 17:30Oppdal 3 (H) vs. (B) Oppdal 200
-
01 mai 2024 - 17:30Oppdal 3 (H) vs. (B) Oppdal 200
-
01 mai 2024 - 17:30Gauldal 2 (H) vs. (B) Oppdal 200
-
01 mai 2024 - 17:30Gimse (H) vs. (B) Oppdal 300
-
01 mai 2024 - 18:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Orkanger 200
-
01 mai 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Støren00
-
02 mai 2024 - 17:30Oppdal (H) vs. (B) Støren00
-
02 mai 2024 - 17:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Oppdal00
-
02 mai 2024 - 17:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Oppdal00
-
02 mai 2024 - 18:30Singsås (H) vs. (B) Oppdal00
-
02 mai 2024 - 18:30Støren (H) vs. (B) Oppdal00
-
05 mai 2024 - 14:00Remyra 2/Stjørdals-Blink 2/Fram 2 (H) vs. (B) Oppdal00
-
05 mai 2024 - 16:00Oppdal (H) vs. (B) Ranheim TF00
-
06 mai 2024 - 18:00Strindheim (H) vs. (B) Oppdal00
-
06 mai 2024 - 18:30Støren 5er (H) vs. (B) Oppdal00
-
06 mai 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Buvik00
-
06 mai 2024 - 20:00Oppdal (H) vs. (B) Leinstrand00
-
07 mai 2024 - 17:30Støren (H) vs. (B) Oppdal00
-
07 mai 2024 - 17:30Rennebu (H) vs. (B) Oppdal 300
-
07 mai 2024 - 17:30Sokna (H) vs. (B) Oppdal00
-
07 mai 2024 - 17:30Melhus 2 (H) vs. (B) Oppdal 200
-
07 mai 2024 - 18:30Skaun (H) vs. (B) Oppdal 200
-
07 mai 2024 - 18:30Melhus/Gimse (H) vs. (B) Oppdal 200
-
07 mai 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Gimse 2/Melhus 200
-
07 mai 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Gauldal00
-
07 mai 2024 - 20:00Tynset 2 (H) vs. (B) Oppdal 200
-
08 mai 2024 - 17:15Støren (H) vs. (B) Oppdal00
-
08 mai 2024 - 17:30Sokna 2 (H) vs. (B) Oppdal 200
-
08 mai 2024 - 17:30Singsås (H) vs. (B) Oppdal00
-
08 mai 2024 - 17:30Oppdal 3 (H) vs. (B) Melhus00
-
08 mai 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Tiller 200
-
08 mai 2024 - 18:30Gauldal (H) vs. (B) Oppdal00
-
09 mai 2024 - 14:30Strindheim (H) vs. (B) Oppdal00
-
09 mai 2024 - 17:30Sokna (H) vs. (B) Oppdal00
-
09 mai 2024 - 17:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Singsås00
-
09 mai 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Støren00
-
09 mai 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Sokna00
-
09 mai 2024 - 18:30Vestbyen/Nationalkameratene (H) vs. (B) Oppdal00
-
10 mai 2024 - 18:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Leik00
-
12 mai 2024 - 16:00Vuku (H) vs. (B) Oppdal00
-
13 mai 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Utleira00
-
13 mai 2024 - 18:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Astor 200
-
13 mai 2024 - 18:30Meldal (H) vs. (B) Oppdal00
-
13 mai 2024 - 20:00Melhus 2 (H) vs. (B) Oppdal00
-
14 mai 2024 - 17:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Rennebu00
-
14 mai 2024 - 17:30Oppdal (H) vs. (B) Støren00
-
14 mai 2024 - 17:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Sokna00
-
14 mai 2024 - 18:30Melhus 2/Gimse 2 (H) vs. (B) Oppdal 200
-
14 mai 2024 - 18:30Melhus/Gimse (H) vs. (B) Oppdal00
-
14 mai 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Singsås/Sokna/Støren00
-
14 mai 2024 - 20:00Oppdal 2 (H) vs. (B) Gimse 2/Melhus 200
-
15 mai 2024 - 17:30Oppdal 3 (H) vs. (B) Oppdal00
-
15 mai 2024 - 17:30Oppdal 3 (H) vs. (B) Oppdal00
-
15 mai 2024 - 17:30Oppdal (H) vs. (B) Oppdal 300
-
15 mai 2024 - 17:30Oppdal (H) vs. (B) Oppdal 300
-
15 mai 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Meldal 200
-
15 mai 2024 - 18:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Oppdal00
-
15 mai 2024 - 18:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Oppdal00
-
15 mai 2024 - 20:00Oppdal (H) vs. (B) Byåsen 200
-
16 mai 2024 - 17:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Støren00
-
16 mai 2024 - 17:30Oppdal (H) vs. (B) Rennebu00
-
16 mai 2024 - 17:30Sokna (H) vs. (B) Oppdal 200
-
16 mai 2024 - 18:30Sokna (H) vs. (B) Oppdal 200
-
18 mai 2024 - 16:00Oppdal (H) vs. (B) Levanger00
-
20 mai 2024 - 14:00Oppdal (H) vs. (B) Melhus 2/Gimse 200
-
20 mai 2024 - 14:00Oppdal 2 (H) vs. (B) Melhus/Gimse00
-
20 mai 2024 - 18:30Gauldal (H) vs. (B) Oppdal00
-
20 mai 2024 - 18:30Sokna (H) vs. (B) Oppdal 200
-
20 mai 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Gauldal00
-
20 mai 2024 - 20:00Oppdal (H) vs. (B) Leik 200
-
21 mai 2024 - 17:30Oppdal (H) vs. (B) Oppdal 200
-
21 mai 2024 - 17:30Oppdal (H) vs. (B) Oppdal 200
-
21 mai 2024 - 17:30Støren (H) vs. (B) Oppdal 300
-
21 mai 2024 - 17:30Støren (H) vs. (B) Oppdal 200
-
21 mai 2024 - 18:29Gauldal 2 (H) vs. (B) Oppdal00
-
21 mai 2024 - 18:30Leik (H) vs. (B) Oppdal00
-
21 mai 2024 - 18:30Gauldal 2 7er (H) vs. (B) Oppdal 200
-
21 mai 2024 - 20:00Oppdal (H) vs. (B) Orkla 200
-
22 mai 2024 - 17:30Trønder-Lyn (H) vs. (B) Oppdal00
-
22 mai 2024 - 17:30Oppdal 3 (H) vs. (B) Gauldal 200
-
22 mai 2024 - 18:30Leik (H) vs. (B) Oppdal00
-
23 mai 2024 - 17:30Singsås (H) vs. (B) Oppdal 200
-
23 mai 2024 - 17:30Støren (H) vs. (B) Oppdal00
-
23 mai 2024 - 17:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Rennebu 200
-
23 mai 2024 - 18:30Sokna 7er (H) vs. (B) Oppdal00
-
23 mai 2024 - 20:00Oppdal 2 (H) vs. (B) Gauldal00
-
24 mai 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Klæbu00
-
24 mai 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Vestbyen 200
-
25 mai 2024 - 14:00Tylldal (H) vs. (B) Oppdal00
-
26 mai 2024 - 12:00Oppdal (H) vs. (B) Buvik00
-
26 mai 2024 - 13:00Oppdal (H) vs. (B) Gimse00
-
26 mai 2024 - 15:00Oppdal 2 (H) vs. (B) Gimse00
-
26 mai 2024 - 16:00Klæbu (H) vs. (B) Oppdal00
-
26 mai 2024 - 16:00Oppdal (H) vs. (B) Steinkjer00
-
26 mai 2024 - 17:30Oppdal (H) vs. (B) Klæbu00
-
27 mai 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Kolstad00
-
27 mai 2024 - 18:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Sjetne00
-
27 mai 2024 - 18:30Gauldal 2 (H) vs. (B) Oppdal 200
-
27 mai 2024 - 18:30Utleira (H) vs. (B) Oppdal00
-
28 mai 2024 - 17:30Støren (H) vs. (B) Oppdal 200
-
28 mai 2024 - 17:30Oppdal 3 (H) vs. (B) Sokna 200
-
28 mai 2024 - 18:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Støren00
-
28 mai 2024 - 18:30Melhus/Gimse (H) vs. (B) Oppdal00
-
28 mai 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Rennebu00
-
28 mai 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Melhus 200
-
28 mai 2024 - 20:00Leinstrand/Byneset (H) vs. (B) Oppdal 200
-
28 mai 2024 - 20:00Melhus/Gimse/Gauldal (H) vs. (B) Oppdal00
-
29 mai 2024 - 17:30Oppdal (H) vs. (B) Rennebu00
-
29 mai 2024 - 18:29Gauldal 2 (H) vs. (B) Oppdal 200
-
29 mai 2024 - 18:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Rennebu 7er00
-
29 mai 2024 - 18:30Leik (H) vs. (B) Oppdal00
-
29 mai 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Budal00
-
30 mai 2024 - 17:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Oppdal 300
-
30 mai 2024 - 17:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Oppdal 300
-
30 mai 2024 - 17:30Oppdal (H) vs. (B) Singsås00
-
30 mai 2024 - 17:30Rennebu (H) vs. (B) Oppdal 200
-
30 mai 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Melhus 3/Gimse 300
-
30 mai 2024 - 18:30Trønder-Lyn (H) vs. (B) Oppdal00
-
30 mai 2024 - 18:30Strindheim 3 (H) vs. (B) Oppdal00
-
31 mai 2024 - 17:30Trønder-Lyn (H) vs. (B) Oppdal 200
-
31 mai 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Orkla 200
-
01 juni 2024 - 12:00Melhus 2/Gimse 2 (H) vs. (B) Oppdal00
-
01 juni 2024 - 19:00Vestbyen/Nationalkameratene (H) vs. (B) Oppdal00
-
02 juni 2024 - 12:00Melhus (H) vs. (B) Oppdal00
-
02 juni 2024 - 16:00Oppdal (H) vs. (B) Freidig00
-
02 juni 2024 - 18:00Oppdal (H) vs. (B) Røros00
-
03 juni 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Kattem00
-
03 juni 2024 - 18:30Støren (H) vs. (B) Oppdal 200
-
03 juni 2024 - 18:30Buvik 2 (H) vs. (B) Oppdal 200
-
03 juni 2024 - 20:00Oppdal (H) vs. (B) Gimse00
-
04 juni 2024 - 17:30Sokna 2 (H) vs. (B) Oppdal00
-
04 juni 2024 - 17:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Oppdal00
-
04 juni 2024 - 17:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Oppdal00
-
04 juni 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Rindal00
-
04 juni 2024 - 20:00Oppdal 2 (H) vs. (B) Tynset 200
-
05 juni 2024 - 17:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Oppdal 300
-
05 juni 2024 - 17:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Oppdal 300
-
05 juni 2024 - 17:30Singsås (H) vs. (B) Oppdal 300
-
05 juni 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Gimse 3/Melhus 300
-
06 juni 2024 - 17:30Rennebu 2 (H) vs. (B) Oppdal00
-
06 juni 2024 - 17:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Støren 200
-
06 juni 2024 - 18:30Melhus/Gimse (H) vs. (B) Oppdal00
-
06 juni 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Oppdal 200
-
06 juni 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Oppdal 200
-
06 juni 2024 - 18:30Støren (H) vs. (B) Oppdal 200
-
07 juni 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Ranheim 200
-
07 juni 2024 - 18:30Nidelv 2 (H) vs. (B) Oppdal00
-
08 juni 2024 - 11:00Oppdal 2 (H) vs. (B) Singsås00
-
08 juni 2024 - 12:00Tiller 2 (H) vs. (B) Oppdal00
-
08 juni 2024 - 14:00Oppdal (H) vs. (B) Remyra 2/Stjørdals-Blink 2/Fram 200
-
08 juni 2024 - 16:00Røros/Os/Nansen (H) vs. (B) Oppdal00
-
09 juni 2024 - 13:00Oppdal (H) vs. (B) Vestbyen/Nationalkameratene00
-
09 juni 2024 - 14:00Orkanger 2 (H) vs. (B) Oppdal00
-
09 juni 2024 - 16:00Oppdal (H) vs. (B) Melhus/Gimse00
-
10 juni 2024 - 17:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Støren00
-
10 juni 2024 - 18:30Nardo (H) vs. (B) Oppdal00
-
10 juni 2024 - 18:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Støren00
-
11 juni 2024 - 17:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Sokna 200
-
11 juni 2024 - 17:30Oppdal 3 (H) vs. (B) Rennebu00
-
11 juni 2024 - 17:30Oppdal (H) vs. (B) Sokna00
-
11 juni 2024 - 17:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Melhus 200
-
11 juni 2024 - 18:30Sokna (H) vs. (B) Oppdal00
-
11 juni 2024 - 18:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Sokna00
-
11 juni 2024 - 18:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Charlottenlund 200
-
11 juni 2024 - 18:30Melhus/Gimse (H) vs. (B) Oppdal00
-
11 juni 2024 - 18:30Charlottenlund 3 (H) vs. (B) Oppdal00
-
11 juni 2024 - 20:00Gimse 2/Melhus 2 (H) vs. (B) Oppdal 200
-
12 juni 2024 - 17:30Oppdal (H) vs. (B) Støren00
-
12 juni 2024 - 17:30Oppdal (H) vs. (B) Gauldal 200
-
12 juni 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Klæbu00
-
13 juni 2024 - 17:30Melhus (H) vs. (B) Oppdal 200
-
13 juni 2024 - 17:30Støren 2 (H) vs. (B) Oppdal00
-
13 juni 2024 - 18:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Leik00
-
13 juni 2024 - 18:30Singsås/Sokna/Støren (H) vs. (B) Oppdal00
-
15 juni 2024 - 12:00Byåsen 2 (H) vs. (B) Oppdal00
-
15 juni 2024 - 14:00Vestbyen 2 (H) vs. (B) Oppdal00
-
16 juni 2024 - 16:00Charlottenlund (H) vs. (B) Oppdal00
-
17 juni 2024 - 17:30Oppdal 3 (H) vs. (B) Støren00
-
17 juni 2024 - 18:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Melhus/Gimse00
-
17 juni 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Buvik 200
-
17 juni 2024 - 20:00Oppdal (H) vs. (B) Støren00
-
18 juni 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Singsås00
-
18 juni 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Skaun00
-
20 juni 2024 - 18:30Trønder-Lyn (H) vs. (B) Oppdal 200
-
20 juni 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Støren00
-
12 august 2024 - 18:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Gauldal00
-
14 august 2024 - 17:30Oppdal (H) vs. (B) Oppdal 200
-
14 august 2024 - 17:30Oppdal (H) vs. (B) Oppdal 200
-
14 august 2024 - 17:30Trønder-Lyn (H) vs. (B) Oppdal 300
-
14 august 2024 - 18:30Gauldal 2 (H) vs. (B) Oppdal00
-
14 august 2024 - 18:30Gauldal 2 (H) vs. (B) Oppdal00
-
14 august 2024 - 18:30Byåsen 3 (H) vs. (B) Oppdal00
-
15 august 2024 - 18:30Støren (H) vs. (B) Oppdal00
-
15 august 2024 - 18:30Gauldal (H) vs. (B) Oppdal00
-
20 august 2024 - 17:30Rennebu (H) vs. (B) Oppdal 200
-
20 august 2024 - 17:30Støren (H) vs. (B) Oppdal00
-
20 august 2024 - 17:30Sokna (H) vs. (B) Oppdal 200
-
20 august 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Gauldal 2 7er00
-
20 august 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Astor 300
-
21 august 2024 - 17:30Oppdal (H) vs. (B) Oppdal 300
-
21 august 2024 - 17:30Oppdal (H) vs. (B) Oppdal 300
-
21 august 2024 - 17:30Støren (H) vs. (B) Oppdal00
-
21 august 2024 - 17:30Oppdal 3 (H) vs. (B) Gimse00
-
21 august 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Rennebu00
-
21 august 2024 - 18:30Melhus/Gimse (H) vs. (B) Oppdal 200
-
21 august 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Oppdal 200
-
21 august 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Oppdal 200
-
22 august 2024 - 17:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Gauldal 200
-
22 august 2024 - 17:30Oppdal (H) vs. (B) Oppdal 200
-
22 august 2024 - 17:30Oppdal (H) vs. (B) Oppdal 200
-
22 august 2024 - 18:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Sokna00
-
22 august 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Sokna 7er00
-
22 august 2024 - 20:00Gauldal/Trønder-Lyn 2 (H) vs. (B) Oppdal00
-
23 august 2024 - 19:00Orkla 3 (H) vs. (B) Oppdal00
-
26 august 2024 - 18:30Støren (H) vs. (B) Oppdal00
-
26 august 2024 - 20:00Oppdal (H) vs. (B) Sokna00
-
27 august 2024 - 17:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Oppdal00
-
27 august 2024 - 17:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Oppdal00
-
27 august 2024 - 17:30Oppdal 3 (H) vs. (B) Støren00
-
27 august 2024 - 17:30Oppdal (H) vs. (B) Gauldal 200
-
27 august 2024 - 17:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Støren00
-
27 august 2024 - 18:30Singsås (H) vs. (B) Oppdal 200
-
28 august 2024 - 17:30Oppdal (H) vs. (B) Singsås00
-
28 august 2024 - 17:30Melhus (H) vs. (B) Oppdal 300
-
28 august 2024 - 18:30Snøhetta (H) vs. (B) Oppdal00
-
28 august 2024 - 18:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Gimse 3/Melhus 300
-
28 august 2024 - 18:30Budal (H) vs. (B) Oppdal00
-
29 august 2024 - 17:30Oppdal (H) vs. (B) Sokna00
-
29 august 2024 - 17:30Singsås (H) vs. (B) Oppdal 200
-
29 august 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Leik00
-
29 august 2024 - 18:30Rennebu 7er (H) vs. (B) Oppdal00
-
30 august 2024 - 17:30Støren (H) vs. (B) Oppdal 200
-
30 august 2024 - 18:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Klæbu00
-
31 august 2024 - 12:00Oppdal (H) vs. (B) Støren00
-
31 august 2024 - 12:00Oppdal 3 (H) vs. (B) Oppdal00
-
31 august 2024 - 12:00Oppdal 3 (H) vs. (B) Oppdal00
-
31 august 2024 - 14:00Leinstrand (H) vs. (B) Oppdal00
-
01 september 2024 - 12:30Orkanger 2 (H) vs. (B) Oppdal 200
-
02 september 2024 - 18:30Leik (H) vs. (B) Oppdal 200
-
02 september 2024 - 18:30Klæbu (H) vs. (B) Oppdal00
-
03 september 2024 - 17:30Rennebu (H) vs. (B) Oppdal00
-
03 september 2024 - 17:30Sokna 2 (H) vs. (B) Oppdal 300
-
03 september 2024 - 17:30Melhus 2 (H) vs. (B) Oppdal00
-
03 september 2024 - 17:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Gauldal 200
-
03 september 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Trønder-Lyn00
-
03 september 2024 - 18:30Gimse 2/Melhus 2 (H) vs. (B) Oppdal00
-
04 september 2024 - 17:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Støren00
-
04 september 2024 - 17:30Oppdal (H) vs. (B) Trønder-Lyn00
-
04 september 2024 - 17:30Gauldal 2 (H) vs. (B) Oppdal 300
-
04 september 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Støren 5er00
-
04 september 2024 - 18:30Sokna (H) vs. (B) Oppdal00
-
04 september 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Gauldal00
-
05 september 2024 - 17:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Singsås00
-
05 september 2024 - 17:30Rennebu (H) vs. (B) Oppdal00
-
05 september 2024 - 17:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Sokna00
-
05 september 2024 - 18:30Støren (H) vs. (B) Oppdal 200
-
05 september 2024 - 18:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Skaun00
-
06 september 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Nidelv 200
-
09 september 2024 - 18:30Buvik 2 (H) vs. (B) Oppdal00
-
09 september 2024 - 20:00Oppdal (H) vs. (B) Melhus 200
-
10 september 2024 - 17:30Oppdal (H) vs. (B) Sokna 200
-
10 september 2024 - 17:30Oppdal (H) vs. (B) Oppdal 200
-
10 september 2024 - 17:30Oppdal (H) vs. (B) Oppdal 200
-
10 september 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Oppdal 200
-
10 september 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Oppdal 200
-
10 september 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Melhus/Gimse00
-
11 september 2024 - 17:30Oppdal 3 (H) vs. (B) Oppdal 200
-
11 september 2024 - 17:30Oppdal 3 (H) vs. (B) Oppdal 200
-
11 september 2024 - 17:30Gimse (H) vs. (B) Oppdal00
-
11 september 2024 - 18:30Meldal 2 (H) vs. (B) Oppdal00
-
12 september 2024 - 17:30Oppdal 3 (H) vs. (B) Oppdal 200
-
12 september 2024 - 17:30Oppdal 3 (H) vs. (B) Oppdal 200
-
12 september 2024 - 17:30Oppdal (H) vs. (B) Støren00
-
12 september 2024 - 17:30Rennebu 2 (H) vs. (B) Oppdal 200
-
12 september 2024 - 18:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Oppdal00
-
12 september 2024 - 18:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Oppdal00
-
13 september 2024 - 18:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Melhus 2/Gimse 200
-
16 september 2024 - 18:30Melhus/Gimse (H) vs. (B) Oppdal 200
-
16 september 2024 - 20:00Leik 2 (H) vs. (B) Oppdal00
-
17 september 2024 - 17:30Støren (H) vs. (B) Oppdal00
-
17 september 2024 - 17:30Rennebu (H) vs. (B) Oppdal 300
-
17 september 2024 - 17:30Sokna (H) vs. (B) Oppdal00
-
17 september 2024 - 18:24Melhus 2 (H) vs. (B) Oppdal 200
-
17 september 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Sokna00
-
18 september 2024 - 17:30Sokna 2 (H) vs. (B) Oppdal 200
-
18 september 2024 - 17:30Oppdal (H) vs. (B) Melhus00
-
18 september 2024 - 17:30Støren (H) vs. (B) Oppdal 300
-
18 september 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Leik00
-
18 september 2024 - 18:30Buvik (H) vs. (B) Oppdal00
-
18 september 2024 - 18:30Støren (H) vs. (B) Oppdal00
-
19 september 2024 - 17:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Trønder-Lyn00
-
19 september 2024 - 17:30Singsås (H) vs. (B) Oppdal00
-
19 september 2024 - 17:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Rennebu00
-
19 september 2024 - 18:30Leik (H) vs. (B) Oppdal 200
-
19 september 2024 - 18:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Gauldal 2 7er00
-
19 september 2024 - 18:30Vestbyen 2 (H) vs. (B) Oppdal00
-
20 september 2024 - 18:30Klæbu (H) vs. (B) Oppdal00
-
21 september 2024 - 12:00Singsås (H) vs. (B) Oppdal00
-
21 september 2024 - 12:00Rennebu 7er (H) vs. (B) Oppdal 200
-
21 september 2024 - 15:00Oppdal (H) vs. (B) Leik00
-
22 september 2024 - 12:30Oppdal (H) vs. (B) Melhus/Gimse00
-
22 september 2024 - 14:00Oppdal 2 (H) vs. (B) Trønder-Lyn00
-
23 september 2024 - 20:00Oppdal (H) vs. (B) Tylldal00
-
24 september 2024 - 17:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Rennebu00
-
24 september 2024 - 17:30Oppdal (H) vs. (B) Støren00
-
24 september 2024 - 17:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Sokna00
-
24 september 2024 - 18:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Støren00
-
24 september 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Strindheim 300
-
25 september 2024 - 17:30Oppdal 3 (H) vs. (B) Oppdal00
-
25 september 2024 - 17:30Oppdal 3 (H) vs. (B) Oppdal00
-
25 september 2024 - 17:30Gimse (H) vs. (B) Oppdal 200
-
25 september 2024 - 17:30Oppdal 3 (H) vs. (B) Singsås00
-
25 september 2024 - 18:30Melhus 3/Gimse 3 (H) vs. (B) Oppdal00
-
25 september 2024 - 18:30Gimse 3/Melhus 3 (H) vs. (B) Oppdal00
-
25 september 2024 - 18:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Gauldal 200
-
26 september 2024 - 17:30Oppdal (H) vs. (B) Rennebu 200
-
26 september 2024 - 17:30Støren 2 (H) vs. (B) Oppdal 200
-
26 september 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Støren00
-
26 september 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Gauldal00
-
30 september 2024 - 18:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Buvik 200
-
01 oktober 2024 - 17:30Oppdal (H) vs. (B) Oppdal 200
-
01 oktober 2024 - 17:30Oppdal (H) vs. (B) Oppdal 200
-
01 oktober 2024 - 17:30Støren (H) vs. (B) Oppdal 300
-
01 oktober 2024 - 17:30Støren (H) vs. (B) Oppdal 200
-
01 oktober 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Melhus/Gimse00
-
01 oktober 2024 - 18:30Sokna (H) vs. (B) Oppdal 200
-
02 oktober 2024 - 17:30Gauldal 2 (H) vs. (B) Oppdal00
-
02 oktober 2024 - 18:29Gauldal 2 (H) vs. (B) Oppdal00
-
02 oktober 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Orkanger 200
-
03 oktober 2024 - 17:30Oppdal 2 (H) vs. (B) Melhus00
-
03 oktober 2024 - 18:30Sokna (H) vs. (B) Oppdal 200
-
03 oktober 2024 - 18:30Sokna 7er (H) vs. (B) Oppdal00
-
03 oktober 2024 - 20:00Gimse (H) vs. (B) Oppdal00
-
04 oktober 2024 - 17:45Ranheim 2 (H) vs. (B) Oppdal00
-
04 oktober 2024 - 18:30Melhus 2/Gimse 2 (H) vs. (B) Oppdal00
-
07 oktober 2024 - 20:00Oppdal (H) vs. (B) Røros/Os/Nansen00
-
13 oktober 2024 - 14:00Oppdal 2 (H) vs. (B) Singsås00
-
14 oktober 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Melhus/Gimse00
-
15 oktober 2024 - 18:30Leik (H) vs. (B) Oppdal00
-
15 oktober 2024 - 18:30Skaun (H) vs. (B) Oppdal00
-
15 oktober 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Charlottenlund 300
-
16 oktober 2024 - 18:30Støren (H) vs. (B) Oppdal 200
-
17 oktober 2024 - 18:30Oppdal (H) vs. (B) Budal00
-
19 oktober 2024 - 14:00Støren (H) vs. (B) Oppdal00