Sportslig avdeling


vervnavntelefone-post
Sportslig leder
Per Roar Bekken410 24 595
perroar at opp.no
Trenerkoordinator, 6-12 år
Erik Botten
480 96 755ebot at oppdal.com
Trenerkoordinator, 13-19 år
Pål Morten Fossen
481 99 358
pmfossen at gmail.com
Oppdal Xtra
Mikkel Olberg
414 93 317
mikkel.olberg at oppdal.kommune.no
KeepertrenerNN

GauldalsserienAndreas Randen
976 80 825
andreas.randen at oppdal.kommune.no
GrendaligaenØyvind Volden
995 80 786
oyvind.volden at oppdal.kommune.no
BDO-kontakt
Per Roar Bekken
410 24 595perroar at opp.no
Utviklingsansvarlig, kurs og kompetanse
Erik Botten
480 96 755ebot at oppdal.com
Rosenborg Fotballskole, adm.
                                       sportslig

Inge Lauritzen
Per Roar Bekken

418 46 435
410 24 595

ingelaur at oppdal.com
perroar at opp.no

Tine Fotballskole, administrativt
                              sportslig

Marit Grøtte
Marte Skarsheim

400 51 901
913 66 032

marit.grotte at smnregnskap.no
marteskarsheim at hotmail.com

Mini-Tine Fotballskole
Erik Botten
480 96 755ebot at oppdal.com
OppstartsansvarligErik Botten
480 96 755ebot at oppdal.com
Fair Play ansvarlige
Geir Stenkløv
Torgeir Aursand

984 05 154

geir.stenklov at gmail.com
torgeiraursand at gmail.com

DommeransvarligNN

Turneringskoordinator, cup
NN

Påmeldingsansvarlig, serie
Per Roar Bekken
410 24 595perroar at opp.no

Kommende kamper

Se alle

BDO-serien G13 9er 2.div. avd. 06 Høst

  • 13 februar 2019 - 18:30
    Astor (H) vs. (B) Oppdal
    Astor
    Oppdal
    2
    3
  • 06 mars 2019 - 18:30
    Orkla (H) vs. (B) Oppdal
    Orkla
    Oppdal
    3
    4
  • 07 mars 2019 - 19:30
    Sverresborg (H) vs. (B) Oppdal
    Sverresborg
    Oppdal
    0
    0
  • 13 mars 2019 - 19:30
    Orkla /Orkanger (H) vs. (B) Oppdal
    Orkla /Orkanger
    Oppdal
    0
    0
  • 21 mars 2019 - 19:30
    Oppdal (H) vs. (B) Sokna
    Oppdal
    Sokna
    0
    0
  • 27 mars 2019 - 18:00
    Utleira (H) vs. (B) Oppdal
    Utleira
    Oppdal
    1
    9
  • 02 april 2019 - 18:30
    Klæbu (H) vs. (B) Oppdal
    Klæbu
    Oppdal
    1
    7
  • 05 april 2019 - 19:00
    Oppdal (H) vs. (B) Strindheim
    Oppdal
    Strindheim
    4
    0
  • 06 april 2019 - 13:00
    Oppdal (H) vs. (B) Ålen /Haltdalen
    Oppdal
    Ålen /Haltdalen
    0
    10
  • 07 april 2019 - 16:00
    Oppdal (H) vs. (B) Klæbu
    Oppdal
    Klæbu
    2
    6
  • 08 april 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Astor 2
    Oppdal
    Astor 2
    2
    7
  • 08 april 2019 - 19:30
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Buvik 2
    Oppdal 2
    Buvik 2
    5
    2
  • 09 april 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Støren
    Oppdal
    Støren
    2
    6
  • 09 april 2019 - 18:30
    Buvik (H) vs. (B) Oppdal
    Buvik
    Oppdal
    2
    7
  • 09 april 2019 - 18:30
    Gauldal (H) vs. (B) Oppdal 2
    Gauldal
    Oppdal 2
    2
    4
  • 09 april 2019 - 19:45
    Oppdal (H) vs. (B) Nardo
    Oppdal
    Nardo
    5
    0
  • 10 april 2019 - 18:30
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Nidelv
    Oppdal 2
    Nidelv
    3
    3
  • 10 april 2019 - 18:30
    Gimse 2 (H) vs. (B) Oppdal
    Gimse 2
    Oppdal
    0
    4
  • 10 april 2019 - 18:30
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Sokna 2
    Oppdal 2
    Sokna 2
    2
    10
  • 10 april 2019 - 20:00
    Oppdal (H) vs. (B) Sverresborg
    Oppdal
    Sverresborg
    2
    1
  • 11 april 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Leik
    Oppdal
    Leik
    9
    1
  • 11 april 2019 - 18:30
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Oppdal 2
    Gauldal 2
    Oppdal 2
    8
    8
  • 11 april 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Gauldal
    Oppdal
    Gauldal
    0
    12
  • 11 april 2019 - 19:45
    Oppdal (H) vs. (B) Melhus
    Oppdal
    Melhus
    1
    1
  • 11 april 2019 - 20:00
    Leik (H) vs. (B) Oppdal
    Leik
    Oppdal
    3
    4
  • 12 april 2019 - 19:00
    Oppdal (H) vs. (B) Buvik
    Oppdal
    Buvik
    3
    4
  • 22 april 2019 - 17:00
    Charlottenlund (H) vs. (B) Oppdal
    Charlottenlund
    Oppdal
    0
    17
  • 22 april 2019 - 18:00
    Hegra 2 (H) vs. (B) Oppdal 2
    Hegra 2
    Oppdal 2
    0
    7
  • 23 april 2019 - 18:30
    Buvik (H) vs. (B) Oppdal
    Buvik
    Oppdal
    7
    3
  • 23 april 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Gauldal
    Oppdal
    Gauldal
    3
    7
  • 23 april 2019 - 18:30
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Melhus
    Oppdal 2
    Melhus
    9
    1
  • 23 april 2019 - 20:00
    Oppdal (H) vs. (B) Melhus 2
    Oppdal
    Melhus 2
    3
    3
  • 24 april 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Støren
    Oppdal
    Støren
    8
    1
  • 24 april 2019 - 19:15
    Gauldal (H) vs. (B) Oppdal 2
    Gauldal
    Oppdal 2
    0
    0
  • 24 april 2019 - 19:15
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Oppdal 2
    Gauldal 2
    Oppdal 2
    22
    3
  • 25 april 2019 - 18:30
    Rennebu (H) vs. (B) Oppdal 2
    Rennebu
    Oppdal 2
    4
    3
  • 25 april 2019 - 20:00
    Strindheim (H) vs. (B) Oppdal
    Strindheim
    Oppdal
    0
    9
  • 25 april 2019 - 20:00
    Oppdal (H) vs. (B) Gimse 2
    Oppdal
    Gimse 2
    0
    4
  • 26 april 2019 - 19:30
    Strindheim TF 2 (H) vs. (B) Oppdal
    Strindheim TF 2
    Oppdal
    3
    4
  • 27 april 2019 - 12:00
    Sjetne (H) vs. (B) Oppdal
    Sjetne
    Oppdal
    6
    1
  • 27 april 2019 - 12:00
    Nationalkameratene 2 (H) vs. (B) Oppdal
    Nationalkameratene 2
    Oppdal
    9
    0
  • 29 april 2019 - 17:15
    Melhus (H) vs. (B) Oppdal
    Melhus
    Oppdal
    2
    11
  • 29 april 2019 - 18:30
    Melhus 3 (H) vs. (B) Oppdal
    Melhus 3
    Oppdal
    4
    4
  • 29 april 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Nidelv
    Oppdal
    Nidelv
    0
    14
  • 29 april 2019 - 18:30
    Charlottenlund 2 (H) vs. (B) Oppdal
    Charlottenlund  2
    Oppdal
    3
    1
  • 29 april 2019 - 20:00
    Tiller 3 (H) vs. (B) Oppdal
    Tiller 3
    Oppdal
    4
    6
  • 30 april 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Gauldal
    Oppdal
    Gauldal
    8
    4
  • 30 april 2019 - 18:30
    Rennebu (H) vs. (B) Oppdal 2
    Rennebu
    Oppdal 2
    3
    3
  • 30 april 2019 - 19:45
    Oppdal (H) vs. (B) Sverresborg
    Oppdal
    Sverresborg
    3
    1
  • 01 mai 2019 - 15:00
    Oppdal (H) vs. (B) Buvik
    Oppdal
    Buvik
    0
    2
  • 01 mai 2019 - 17:00
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Gimse
    Oppdal 2
    Gimse
    5
    2
  • 02 mai 2019 - 18:30
    Rindal (H) vs. (B) Oppdal 2
    Rindal
    Oppdal 2
    3
    13
  • 02 mai 2019 - 18:30
    Budal (H) vs. (B) Oppdal
    Budal
    Oppdal
    2
    2
  • 02 mai 2019 - 19:00
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Flatås 2
    Oppdal 2
    Flatås 2
    5
    3
  • 03 mai 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Gauldal
    Oppdal
    Gauldal
    4
    14
  • 03 mai 2019 - 18:30
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Gauldal
    Oppdal 2
    Gauldal
    0
    0
  • 03 mai 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Heimdal 2 7er
    Oppdal
    Heimdal  2 7er
    3
    3
  • 03 mai 2019 - 20:00
    Melhus (H) vs. (B) Oppdal
    Melhus
    Oppdal
    1
    5
  • 04 mai 2019 - 12:00
    Oppdal (H) vs. (B) Utleira
    Oppdal
    Utleira
    6
    3
  • 05 mai 2019 - 14:00
    Oppdal (H) vs. (B) Trygg/Lade
    Oppdal
    Trygg/Lade
    12
    2
  • 05 mai 2019 - 16:00
    Oppdal (H) vs. (B) Nardo
    Oppdal
    Nardo
    3
    2
  • 05 mai 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Sokna
    Oppdal
    Sokna
    4
    1
  • 06 mai 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Gauldal
    Oppdal
    Gauldal
    5
    0
  • 07 mai 2019 - 18:30
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Orkanger 2
    Oppdal 2
    Orkanger 2
    5
    9
  • 07 mai 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Oppdal 2
    Oppdal
    Oppdal 2
    4
    4
  • 07 mai 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Oppdal 2
    Oppdal
    Oppdal 2
    4
    4
  • 08 mai 2019 - 18:30
    Trønder-Lyn (H) vs. (B) Oppdal 2
    Trønder-Lyn
    Oppdal 2
    1
    6
  • 08 mai 2019 - 18:30
    Byåsen (H) vs. (B) Oppdal
    Byåsen
    Oppdal
    0
    7
  • 08 mai 2019 - 19:30
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Gimse 2
    Oppdal 2
    Gimse 2
    2
    2
  • 08 mai 2019 - 19:30
    Charlottenlund (H) vs. (B) Oppdal
    Charlottenlund
    Oppdal
    0
    4
  • 09 mai 2019 - 18:30
    Støren (H) vs. (B) Oppdal 2
    Støren
    Oppdal 2
    27
    3
  • 09 mai 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Utleira
    Oppdal
    Utleira
    3
    1
  • 10 mai 2019 - 18:30
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Oppdal
    Gauldal 2
    Oppdal
    2
    4
  • 10 mai 2019 - 18:30
    Ranheim 2 (H) vs. (B) Oppdal
    Ranheim 2
    Oppdal
    2
    5
  • 10 mai 2019 - 18:30
    Tiller (H) vs. (B) Oppdal
    Tiller
    Oppdal
    0
    27
  • 12 mai 2019 - 14:00
    Hommelvik (H) vs. (B) Oppdal 2
    Hommelvik
    Oppdal 2
    11
    0
  • 12 mai 2019 - 14:00
    Ålen (H) vs. (B) Oppdal
    Ålen
    Oppdal
    0
    0
  • 12 mai 2019 - 15:00
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Hegra 2
    Oppdal 2
    Hegra 2
    2
    11
  • 12 mai 2019 - 16:00
    Heimdal (H) vs. (B) Oppdal
    Heimdal
    Oppdal
    2
    5
  • 12 mai 2019 - 17:00
    KIL/Hemne (H) vs. (B) Oppdal
    KIL/Hemne
    Oppdal
    3
    2
  • 12 mai 2019 - 17:30
    Oppdal (H) vs. (B) Tynset
    Oppdal
    Tynset
    1
    1
  • 13 mai 2019 - 18:30
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Leik 2
    Oppdal 2
    Leik 2
    6
    2
  • 13 mai 2019 - 18:30
    Meldal (H) vs. (B) Oppdal
    Meldal
    Oppdal
    3
    1
  • 13 mai 2019 - 19:15
    Astor 2 (H) vs. (B) Oppdal
    Astor 2
    Oppdal
    3
    8
  • 13 mai 2019 - 20:00
    Oppdal (H) vs. (B) Støren 2
    Oppdal
    Støren  2
    2
    6
  • 14 mai 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Kolstad
    Oppdal
    Kolstad
    8
    1
  • 14 mai 2019 - 18:30
    Rennebu (H) vs. (B) Oppdal
    Rennebu
    Oppdal
    8
    4
  • 14 mai 2019 - 18:30
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Gimse 2
    Oppdal 2
    Gimse 2
    2
    5
  • 15 mai 2019 - 18:30
    Gimse (H) vs. (B) Oppdal
    Gimse
    Oppdal
    13
    0
  • 15 mai 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Freidig
    Oppdal
    Freidig
    0
    3
  • 15 mai 2019 - 19:00
    Flatås (H) vs. (B) Oppdal
    Flatås
    Oppdal
    4
    2
  • 16 mai 2019 - 18:30
    Melhus (H) vs. (B) Oppdal
    Melhus
    Oppdal
    0
    7
  • 16 mai 2019 - 18:30
    Støren (H) vs. (B) Oppdal 2
    Støren
    Oppdal 2
    6
    1
  • 19 mai 2019 - 14:00
    Vanvik 2/Stadsbygd 2 (H) vs. (B) Oppdal 2
    Vanvik 2/Stadsbygd 2
    Oppdal 2
    2
    6
  • 19 mai 2019 - 14:00
    Oppdal (H) vs. (B) Brekken
    Oppdal
    Brekken
    1
    7
  • 19 mai 2019 - 16:00
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Rennebu
    Oppdal 2
    Rennebu
    7
    8
  • 19 mai 2019 - 19:00
    Oppdal (H) vs. (B) Byneset
    Oppdal
    Byneset
    3
    3
  • 20 mai 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Kolstad
    Oppdal
    Kolstad
    2
    8
  • 21 mai 2019 - 18:30
    Sjetne (H) vs. (B) Oppdal
    Sjetne
    Oppdal
    0
    10
  • 21 mai 2019 - 18:30
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Buvik 2
    Oppdal 2
    Buvik 2
    0
    0
  • 21 mai 2019 - 18:30
    Gimse 2 (H) vs. (B) Oppdal
    Gimse 2
    Oppdal
    3
    7
  • 21 mai 2019 - 18:30
    Støren (H) vs. (B) Oppdal 2
    Støren
    Oppdal 2
    3
    6
  • 21 mai 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Oppdal
    Utleira
    Oppdal
    1
    2
  • 22 mai 2019 - 18:30
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Leik 7er
    Oppdal 2
    Leik 7er
    8
    2
  • 22 mai 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Gimse 2
    Oppdal
    Gimse 2
    2
    3
  • 22 mai 2019 - 19:30
    Buvik 2 (H) vs. (B) Oppdal 2
    Buvik 2
    Oppdal 2
    3
    11
  • 22 mai 2019 - 19:30
    Sverresborg (H) vs. (B) Oppdal
    Sverresborg
    Oppdal
    0
    3
  • 23 mai 2019 - 17:15
    Oppdal (H) vs. (B) Gimse
    Oppdal
    Gimse
    5
    3
  • 23 mai 2019 - 18:00
    Tiller (H) vs. (B) Oppdal
    Tiller
    Oppdal
    2
    3
  • 23 mai 2019 - 18:30
    Leik (H) vs. (B) Oppdal
    Leik
    Oppdal
    4
    4
  • 23 mai 2019 - 18:30
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Gauldal 2
    Oppdal 2
    Gauldal 2
    7
    7
  • 23 mai 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Strindheim 3
    Oppdal
    Strindheim 3
    4
    2
  • 23 mai 2019 - 19:45
    Oppdal (H) vs. (B) Gimse
    Oppdal
    Gimse
    13
    0
  • 23 mai 2019 - 20:00
    Tynset 2 (H) vs. (B) Oppdal
    Tynset 2
    Oppdal
    2
    5
  • 23 mai 2019 - 20:00
    Astor (H) vs. (B) Oppdal
    Astor
    Oppdal
    2
    1
  • 24 mai 2019 - 18:30
    Trønder-Lyn (H) vs. (B) Oppdal 2
    Trønder-Lyn
    Oppdal 2
    2
    18
  • 24 mai 2019 - 18:30
    Malvik 2 (H) vs. (B) Oppdal 2
    Malvik 2
    Oppdal 2
    4
    2
  • 24 mai 2019 - 19:00
    Oppdal (H) vs. (B) Trond
    Oppdal
    Trond
    2
    4
  • 26 mai 2019 - 18:00
    Leik 2 (H) vs. (B) Oppdal 2
    Leik 2
    Oppdal 2
    5
    3
  • 27 mai 2019 - 18:30
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Singsås
    Oppdal 2
    Singsås
    1
    8
  • 27 mai 2019 - 20:00
    Oppdal (H) vs. (B) Bratsberg
    Oppdal
    Bratsberg
    3
    9
  • 28 mai 2019 - 18:00
    Gauldal (H) vs. (B) Oppdal
    Gauldal
    Oppdal
    2
    1
  • 28 mai 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Leinstrand
    Oppdal
    Leinstrand
    7
    2
  • 28 mai 2019 - 18:30
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Lensvik
    Oppdal 2
    Lensvik
    22
    0
  • 28 mai 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Støren
    Oppdal
    Støren
    7
    1
  • 28 mai 2019 - 20:00
    Oppdal (H) vs. (B) Singsås
    Oppdal
    Singsås
    2
    13
  • 29 mai 2019 - 18:30
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Orkanger
    Oppdal 2
    Orkanger
    7
    1
  • 29 mai 2019 - 18:30
    Støren (H) vs. (B) Oppdal
    Støren
    Oppdal
    0
    5
  • 29 mai 2019 - 20:00
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Gauldal 2
    Oppdal 2
    Gauldal 2
    2
    12
  • 30 mai 2019 - 19:30
    Oppdal (H) vs. (B) Tynset
    Oppdal
    Tynset
    1
    3
  • 31 mai 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Utleira
    Oppdal
    Utleira
    8
    3
  • 31 mai 2019 - 20:00
    Oppdal (H) vs. (B) Strindheim TF 2
    Oppdal
    Strindheim TF 2
    1
    1
  • 02 juni 2019 - 14:00
    Oppdal (H) vs. (B) Melhus 3
    Oppdal
    Melhus 3
    4
    4
  • 02 juni 2019 - 14:00
    Tangmoen (H) vs. (B) Oppdal 2
    Tangmoen
    Oppdal 2
    11
    0
  • 02 juni 2019 - 16:00
    Melhus (H) vs. (B) Oppdal
    Melhus
    Oppdal
    1
    4
  • 02 juni 2019 - 18:00
    Oppdal (H) vs. (B) Klæbu
    Oppdal
    Klæbu
    0
    9
  • 04 juni 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Gimse 2
    Oppdal
    Gimse 2
    2
    0
  • 04 juni 2019 - 18:30
    Orkanger (H) vs. (B) Oppdal
    Orkanger
    Oppdal
    2
    9
  • 04 juni 2019 - 18:30
    Orkdal (H) vs. (B) Oppdal 2
    Orkdal
    Oppdal 2
    0
    2
  • 04 juni 2019 - 18:30
    Sokna (H) vs. (B) Oppdal
    Sokna
    Oppdal
    2
    4
  • 05 juni 2019 - 18:30
    Orkdal 2 (H) vs. (B) Oppdal 2
    Orkdal 2
    Oppdal 2
    4
    3
  • 05 juni 2019 - 19:00
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Skaun 2
    Oppdal 2
    Skaun 2
    0
    0
  • 06 juni 2019 - 18:00
    Melhus (H) vs. (B) Oppdal
    Melhus
    Oppdal
    4
    3
  • 06 juni 2019 - 18:30
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Støren
    Oppdal 2
    Støren
    2
    10
  • 06 juni 2019 - 18:30
    Meldal (H) vs. (B) Oppdal 2
    Meldal
    Oppdal 2
    7
    4
  • 06 juni 2019 - 18:30
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Buvik
    Oppdal 2
    Buvik
    1
    2
  • 06 juni 2019 - 19:30
    Buvik (H) vs. (B) Oppdal
    Buvik
    Oppdal
    3
    3
  • 06 juni 2019 - 20:00
    Gimse (H) vs. (B) Oppdal
    Gimse
    Oppdal
    7
    1
  • 07 juni 2019 - 19:00
    Melhus (H) vs. (B) Oppdal
    Melhus
    Oppdal
    2
    1
  • 10 juni 2019 - 18:00
    Alvdal (H) vs. (B) Oppdal
    Alvdal
    Oppdal
    6
    1
  • 10 juni 2019 - 18:30
    Sverresborg (H) vs. (B) Oppdal
    Sverresborg
    Oppdal
    2
    5
  • 10 juni 2019 - 19:00
    Oppdal (H) vs. (B) Byåsen 2
    Oppdal
    Byåsen 2
    1
    5
  • 11 juni 2019 - 18:30
    Melhus 2 (H) vs. (B) Oppdal
    Melhus 2
    Oppdal
    0
    7
  • 11 juni 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Orkdal
    Oppdal
    Orkdal
    5
    4
  • 11 juni 2019 - 18:30
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Buvik
    Oppdal 2
    Buvik
    12
    0
  • 11 juni 2019 - 19:45
    Oppdal (H) vs. (B) Ranheim
    Oppdal
    Ranheim
    2
    2
  • 12 juni 2019 - 18:00
    Oppdal (H) vs. (B) Gimse
    Oppdal
    Gimse
    0
    0
  • 12 juni 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Byåsen
    Oppdal
    Byåsen
    1
    0
  • 12 juni 2019 - 19:00
    Gimse 2 (H) vs. (B) Oppdal 2
    Gimse 2
    Oppdal 2
    10
    3
  • 12 juni 2019 - 20:00
    Rennebu (H) vs. (B) Oppdal 2
    Rennebu
    Oppdal 2
    6
    0
  • 13 juni 2019 - 18:30
    Rennebu (H) vs. (B) Oppdal 2
    Rennebu
    Oppdal 2
    13
    6
  • 13 juni 2019 - 18:30
    Melhus 2 (H) vs. (B) Oppdal 2
    Melhus 2
    Oppdal 2
    0
    15
  • 13 juni 2019 - 18:30
    Meldal (H) vs. (B) Oppdal 2
    Meldal
    Oppdal 2
    2
    2
  • 13 juni 2019 - 18:30
    Ålen /Haltdalen (H) vs. (B) Oppdal
    Ålen /Haltdalen
    Oppdal
    1
    0
  • 13 juni 2019 - 19:45
    Oppdal (H) vs. (B) Kattem
    Oppdal
    Kattem
    4
    4
  • 14 juni 2019 - 18:00
    Strindheim 3 (H) vs. (B) Oppdal
    Strindheim 3
    Oppdal
    8
    3
  • 14 juni 2019 - 18:30
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Oppdal 2
    Gauldal 2
    Oppdal 2
    1
    9
  • 14 juni 2019 - 20:00
    Oppdal (H) vs. (B) Heimdal 2
    Oppdal
    Heimdal 2
    4
    2
  • 15 juni 2019 - 12:00
    Oppdal (H) vs. (B) Strindheim
    Oppdal
    Strindheim
    0
    0
  • 15 juni 2019 - 14:00
    Oppdal (H) vs. (B) Røros
    Oppdal
    Røros
    0
    1
  • 16 juni 2019 - 16:30
    Klæbu (H) vs. (B) Oppdal
    Klæbu
    Oppdal
    13
    1
  • 16 juni 2019 - 17:00
    Oppdal (H) vs. (B) Ranheim
    Oppdal
    Ranheim
    6
    2
  • 17 juni 2019 - 18:00
    Strindheim 2 (H) vs. (B) Oppdal
    Strindheim 2
    Oppdal
    1
    5
  • 17 juni 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Gimse
    Oppdal
    Gimse
    2
    10
  • 17 juni 2019 - 18:30
    Singsås (H) vs. (B) Oppdal 2
    Singsås
    Oppdal 2
    10
    2
  • 17 juni 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Sokna
    Oppdal
    Sokna
    2
    0
  • 17 juni 2019 - 18:30
    Rennebu (H) vs. (B) Oppdal 2
    Rennebu
    Oppdal 2
    5
    1
  • 17 juni 2019 - 20:30
    Nidaros 2 (H) vs. (B) Oppdal
    Nidaros 2
    Oppdal
    0
    0
  • 18 juni 2019 - 18:30
    Freidig (H) vs. (B) Oppdal
    Freidig
    Oppdal
    3
    6
  • 18 juni 2019 - 19:45
    Klæbu (H) vs. (B) Oppdal
    Klæbu
    Oppdal
    2
    16
  • 19 juni 2019 - 20:00
    Oppdal (H) vs. (B) Meldal
    Oppdal
    Meldal
    3
    3
  • 20 juni 2019 - 18:30
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Sokna
    Oppdal 2
    Sokna
    9
    2
  • 20 juni 2019 - 20:00
    Oppdal (H) vs. (B) Leik
    Oppdal
    Leik
    1
    6
  • 22 juni 2019 - 14:00
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Vanvik 2/Stadsbygd 2
    Oppdal 2
    Vanvik 2/Stadsbygd 2
    4
    9
  • 23 juni 2019 - 14:00
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Remyra 2
    Oppdal 2
    Remyra 2
    1
    5
  • 23 juni 2019 - 16:00
    Gimse (H) vs. (B) Oppdal
    Gimse
    Oppdal
    1
    1
  • 23 juni 2019 - 19:00
    Flatås (H) vs. (B) Oppdal
    Flatås
    Oppdal
    0
    5
  • 24 juni 2019 - 20:00
    Melhus 2 (H) vs. (B) Oppdal
    Melhus 2
    Oppdal
    0
    9
  • 13 august 2019 - 19:30
    Nardo (H) vs. (B) Oppdal
    Nardo
    Oppdal
    1
    1
  • 14 august 2019 - 20:00
    Freidig (H) vs. (B) Oppdal
    Freidig
    Oppdal
    7
    1
  • 15 august 2019 - 18:30
    Rindal 7er (H) vs. (B) Oppdal 2
    Rindal 7er
    Oppdal 2
    1
    10
  • 15 august 2019 - 19:30
    Gimse 2 (H) vs. (B) Oppdal
    Gimse 2
    Oppdal
    0
    0
  • 15 august 2019 - 20:00
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Sokna 2
    Oppdal 2
    Sokna 2
    2
    3
  • 17 august 2019 - 12:00
    Oppdal (H) vs. (B) Ranheim 2
    Oppdal
    Ranheim 2
    1
    6
  • 18 august 2019 - 12:00
    Oppdal (H) vs. (B) Nationalkameratene
    Oppdal
    Nationalkameratene
    2
    2
  • 18 august 2019 - 16:00
    Vanvik /Stadsbygd (H) vs. (B) Oppdal
    Vanvik /Stadsbygd
    Oppdal
    1
    4
  • 20 august 2019 - 18:30
    Støren (H) vs. (B) Oppdal
    Støren
    Oppdal
    3
    6
  • 20 august 2019 - 18:30
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Orkanger 3
    Oppdal 2
    Orkanger 3
    0
    0
  • 20 august 2019 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Oppdal
    Utleira 2
    Oppdal
    2
    0
  • 20 august 2019 - 18:30
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Oppdal
    Oppdal 2
    Oppdal
    8
    8
  • 20 august 2019 - 18:30
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Oppdal
    Oppdal 2
    Oppdal
    8
    8
  • 20 august 2019 - 20:00
    Oppdal (H) vs. (B) Sokna
    Oppdal
    Sokna
    4
    1
  • 21 august 2019 - 18:30
    Lensvik (H) vs. (B) Oppdal 2
    Lensvik
    Oppdal 2
    5
    21
  • 21 august 2019 - 18:30
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Lensvik
    Oppdal 2
    Lensvik
    10
    7
  • 21 august 2019 - 18:30
    Rindal (H) vs. (B) Oppdal
    Rindal
    Oppdal
    1
    4
  • 21 august 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Nidelv
    Oppdal
    Nidelv
    6
    0
  • 21 august 2019 - 20:00
    Oppdal (H) vs. (B) Melhus
    Oppdal
    Melhus
    4
    1
  • 22 august 2019 - 18:30
    Rennebu (H) vs. (B) Oppdal 2
    Rennebu
    Oppdal 2
    11
    3
  • 22 august 2019 - 18:30
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Sokna
    Oppdal 2
    Sokna
    4
    2
  • 22 august 2019 - 20:00
    Oppdal (H) vs. (B) Melhus
    Oppdal
    Melhus
    3
    1
  • 23 august 2019 - 19:30
    Heimdal (H) vs. (B) Oppdal 2
    Heimdal
    Oppdal 2
    5
    0
  • 24 august 2019 - 12:00
    Freidig (H) vs. (B) Oppdal
    Freidig
    Oppdal
    1
    7
  • 26 august 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Melhus
    Oppdal
    Melhus
    1
    4
  • 26 august 2019 - 18:30
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Støren
    Oppdal 2
    Støren
    2
    8
  • 26 august 2019 - 20:00
    Oppdal (H) vs. (B) Melhus
    Oppdal
    Melhus
    7
    3
  • 27 august 2019 - 18:30
    Gimse (H) vs. (B) Oppdal 2
    Gimse
    Oppdal 2
    1
    10
  • 27 august 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Støren
    Oppdal
    Støren
    10
    3
  • 27 august 2019 - 18:30
    Melhus 2 (H) vs. (B) Oppdal 2
    Melhus 2
    Oppdal 2
    4
    0
  • 27 august 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Orkla
    Oppdal
    Orkla
    2
    4
  • 29 august 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Rennebu
    Oppdal
    Rennebu
    5
    3
  • 29 august 2019 - 18:30
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Buvik
    Oppdal 2
    Buvik
    6
    11
  • 29 august 2019 - 18:30
    Budal (H) vs. (B) Oppdal
    Budal
    Oppdal
    6
    3
  • 29 august 2019 - 18:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Oppdal
    Utleira 2
    Oppdal
    2
    2
  • 29 august 2019 - 20:00
    Støren 2 (H) vs. (B) Oppdal
    Støren  2
    Oppdal
    0
    0
  • 30 august 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Klæbu
    Oppdal
    Klæbu
    2
    3
  • 01 september 2019 - 12:30
    Utleira 2 (H) vs. (B) Oppdal 2
    Utleira 2
    Oppdal 2
    0
    5
  • 01 september 2019 - 14:00
    KIL/Hemne (H) vs. (B) Oppdal 2
    KIL/Hemne
    Oppdal 2
    0
    4
  • 01 september 2019 - 14:00
    Oppdal (H) vs. (B) Ålen
    Oppdal
    Ålen
    0
    0
  • 01 september 2019 - 16:00
    Rennebu (H) vs. (B) Oppdal
    Rennebu
    Oppdal
    1
    4
  • 02 september 2019 - 18:30
    Buvik (H) vs. (B) Oppdal
    Buvik
    Oppdal
    3
    4
  • 02 september 2019 - 18:30
    Støren (H) vs. (B) Oppdal 2
    Støren
    Oppdal 2
    7
    5
  • 02 september 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Hommelvik
    Oppdal
    Hommelvik
    3
    2
  • 02 september 2019 - 20:00
    Oppdal (H) vs. (B) Astor
    Oppdal
    Astor
    3
    4
  • 03 september 2019 - 18:30
    Buvik (H) vs. (B) Oppdal
    Buvik
    Oppdal
    1
    7
  • 03 september 2019 - 18:30
    Rennebu (H) vs. (B) Oppdal
    Rennebu
    Oppdal
    4
    1
  • 04 september 2019 - 18:20
    Sjetne 2 (H) vs. (B) Oppdal
    Sjetne 2
    Oppdal
    2
    5
  • 04 september 2019 - 18:30
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Trønder-Lyn
    Oppdal 2
    Trønder-Lyn
    3
    3
  • 04 september 2019 - 19:30
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Hommelvik
    Oppdal 2
    Hommelvik
    0
    0
  • 05 september 2019 - 18:30
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Leik
    Oppdal 2
    Leik
    2
    2
  • 05 september 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Kattem
    Oppdal
    Kattem
    2
    3
  • 06 september 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Orkdal
    Oppdal
    Orkdal
    2
    3
  • 06 september 2019 - 18:30
    Astor 4 (H) vs. (B) Oppdal
    Astor 4
    Oppdal
    2
    7
  • 06 september 2019 - 20:00
    Oppdal (H) vs. (B) Ranheim TF 2
    Oppdal
    Ranheim TF 2
    2
    4
  • 07 september 2019 - 15:30
    Remyra (H) vs. (B) Oppdal
    Remyra
    Oppdal
    0
    1
  • 07 september 2019 - 17:00
    Røros (H) vs. (B) Oppdal
    Røros
    Oppdal
    0
    3
  • 08 september 2019 - 14:00
    Oppdal (H) vs. (B) Sverre
    Oppdal
    Sverre
    2
    2
  • 08 september 2019 - 14:00
    Brekken (H) vs. (B) Oppdal
    Brekken
    Oppdal
    2
    3
  • 08 september 2019 - 14:30
    Sjetne (H) vs. (B) Oppdal
    Sjetne
    Oppdal
    2
    4
  • 08 september 2019 - 16:00
    Oppdal (H) vs. (B) Charlottenlund
    Oppdal
    Charlottenlund
    8
    1
  • 08 september 2019 - 17:30
    Oppdal (H) vs. (B) Nardo
    Oppdal
    Nardo
    0
    5
  • 09 september 2019 - 18:30
    Freidig (H) vs. (B) Oppdal
    Freidig
    Oppdal
    0
    2
  • 09 september 2019 - 19:30
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Malvik 2
    Oppdal 2
    Malvik 2
    2
    5
  • 09 september 2019 - 20:00
    Bratsberg (H) vs. (B) Oppdal
    Bratsberg
    Oppdal
    2
    4
  • 10 september 2019 - 18:30
    Skaun (H) vs. (B) Oppdal
    Skaun
    Oppdal
    1
    5
  • 10 september 2019 - 18:30
    Glimt /Orkanger 4 (H) vs. (B) Oppdal 2
    Glimt /Orkanger 4
    Oppdal 2
    0
    0
  • 10 september 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Hommelvik 3
    Oppdal
    Hommelvik 3
    0
    3
  • 10 september 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Gauldal
    Oppdal
    Gauldal
    4
    5
  • 10 september 2019 - 18:30
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Sjetne 2
    Oppdal 2
    Sjetne 2
    6
    1
  • 10 september 2019 - 18:30
    Remyra (H) vs. (B) Oppdal
    Remyra
    Oppdal
    0
    0
  • 10 september 2019 - 20:00
    Oppdal (H) vs. (B) Freidig
    Oppdal
    Freidig
    1
    2
  • 11 september 2019 - 18:15
    Oppdal (H) vs. (B) Ålen /Haltdalen
    Oppdal
    Ålen /Haltdalen
    2
    2
  • 11 september 2019 - 19:30
    Oppdal (H) vs. (B) Tiller 3
    Oppdal
    Tiller 3
    1
    1
  • 12 september 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Gauldal 2
    Oppdal
    Gauldal 2
    2
    7
  • 12 september 2019 - 18:30
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Gimse
    Oppdal 2
    Gimse
    2
    15
  • 12 september 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Freidig 2
    Oppdal
    Freidig 2
    2
    2
  • 12 september 2019 - 18:30
    Flatås (H) vs. (B) Oppdal
    Flatås
    Oppdal
    1
    2
  • 12 september 2019 - 20:00
    Oppdal (H) vs. (B) Tynset 2
    Oppdal
    Tynset 2
    5
    1
  • 13 september 2019 - 18:30
    Leik 7er (H) vs. (B) Oppdal 2
    Leik 7er
    Oppdal 2
    4
    8
  • 14 september 2019 - 18:00
    Gimse (H) vs. (B) Oppdal
    Gimse
    Oppdal
    15
    0
  • 15 september 2019 - 14:00
    Frøya (H) vs. (B) Oppdal 2
    Frøya
    Oppdal 2
    6
    5
  • 15 september 2019 - 14:00
    Skaun 2 (H) vs. (B) Oppdal 2
    Skaun 2
    Oppdal 2
    10
    3
  • 15 september 2019 - 16:00
    Trønder/Frøya 2/Nabeita (H) vs. (B) Oppdal 2
    Trønder/Frøya 2/Nabeita
    Oppdal 2
    5
    5
  • 15 september 2019 - 16:00
    Hitra (H) vs. (B) Oppdal
    Hitra
    Oppdal
    0
    2
  • 15 september 2019 - 16:00
    KIL/Hemne (H) vs. (B) Oppdal
    KIL/Hemne
    Oppdal
    0
    3
  • 15 september 2019 - 18:00
    Melhus (H) vs. (B) Oppdal
    Melhus
    Oppdal
    1
    3
  • 16 september 2019 - 18:15
    Singsås (H) vs. (B) Oppdal
    Singsås
    Oppdal
    2
    3
  • 16 september 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Trygg/Lade 2
    Oppdal
    Trygg/Lade 2
    1
    7
  • 16 september 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Orkanger
    Oppdal
    Orkanger
    1
    0
  • 16 september 2019 - 19:15
    Gauldal (H) vs. (B) Oppdal 2
    Gauldal
    Oppdal 2
    3
    7
  • 16 september 2019 - 20:00
    Oppdal (H) vs. (B) Gimse
    Oppdal
    Gimse
    2
    8
  • 17 september 2019 - 18:30
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Svorkmo
    Oppdal 2
    Svorkmo
    0
    0
  • 17 september 2019 - 18:30
    Orkdal 7er (H) vs. (B) Oppdal
    Orkdal 7er
    Oppdal
    9
    1
  • 17 september 2019 - 19:45
    Tynset (H) vs. (B) Oppdal
    Tynset
    Oppdal
    2
    5
  • 18 september 2019 - 18:30
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Nardo 3
    Oppdal 2
    Nardo 3
    2
    6
  • 18 september 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Støren
    Oppdal
    Støren
    3
    2
  • 18 september 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Oppdal
    Utleira
    Oppdal
    0
    7
  • 18 september 2019 - 20:00
    Melhus (H) vs. (B) Oppdal
    Melhus
    Oppdal
    1
    9
  • 18 september 2019 - 20:00
    Flatås 2 (H) vs. (B) Oppdal 2
    Flatås 2
    Oppdal 2
    0
    5
  • 19 september 2019 - 18:30
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Leik
    Oppdal 2
    Leik
    2
    6
  • 19 september 2019 - 18:30
    Nidelv 2 (H) vs. (B) Oppdal
    Nidelv 2
    Oppdal
    4
    2
  • 19 september 2019 - 19:30
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Ranheim 3
    Oppdal 2
    Ranheim 3
    3
    3
  • 20 september 2019 - 18:30
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Trønder-Lyn
    Oppdal 2
    Trønder-Lyn
    4
    5
  • 21 september 2019 - 12:00
    Skaun (H) vs. (B) Oppdal
    Skaun
    Oppdal
    4
    3
  • 21 september 2019 - 16:00
    Sverresborg (H) vs. (B) Oppdal
    Sverresborg
    Oppdal
    1
    2
  • 21 september 2019 - 18:00
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Nidelv 2
    Oppdal 2
    Nidelv 2
    4
    2
  • 22 september 2019 - 12:00
    Oppdal (H) vs. (B) Trønder/Frøya 2/Nabeita
    Oppdal
    Trønder/Frøya 2/Nabeita
    4
    5
  • 22 september 2019 - 14:00
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Orkanger
    Oppdal 2
    Orkanger
    4
    1
  • 22 september 2019 - 16:00
    Oppdal (H) vs. (B) Utleira
    Oppdal
    Utleira
    4
    5
  • 22 september 2019 - 18:00
    Oppdal (H) vs. (B) Byneset
    Oppdal
    Byneset
    7
    9
  • 23 september 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Freidig
    Oppdal
    Freidig
    1
    1
  • 24 september 2019 - 18:30
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Meldal
    Oppdal 2
    Meldal
    11
    5
  • 24 september 2019 - 20:00
    Oppdal (H) vs. (B) Melhus
    Oppdal
    Melhus
    0
    5
  • 25 september 2019 - 18:30
    Meldal (H) vs. (B) Oppdal 2
    Meldal
    Oppdal 2
    4
    2
  • 25 september 2019 - 19:00
    Oppdal (H) vs. (B) Melhus 2
    Oppdal
    Melhus 2
    7
    1
  • 25 september 2019 - 19:30
    Trond (H) vs. (B) Oppdal 2
    Trond
    Oppdal 2
    5
    7
  • 26 september 2019 - 18:00
    Oppdal (H) vs. (B) Astor
    Oppdal
    Astor
    5
    4
  • 26 september 2019 - 18:00
    Sokna (H) vs. (B) Oppdal 2
    Sokna
    Oppdal 2
    3
    4
  • 26 september 2019 - 18:30
    Leik (H) vs. (B) Oppdal
    Leik
    Oppdal
    2
    2
  • 26 september 2019 - 18:30
    KIL/Hemne (H) vs. (B) Oppdal 2
    KIL/Hemne
    Oppdal 2
    15
    7
  • 26 september 2019 - 19:30
    Oppdal (H) vs. (B) Alvdal
    Oppdal
    Alvdal
    1
    2
  • 27 september 2019 - 18:30
    Rennebu (H) vs. (B) Oppdal
    Rennebu
    Oppdal
    2
    2
  • 27 september 2019 - 18:30
    Byneset (H) vs. (B) Oppdal 2
    Byneset
    Oppdal 2
    11
    3
  • 27 september 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Tiller
    Oppdal
    Tiller
    3
    1
  • 27 september 2019 - 20:00
    Heimdal 2 (H) vs. (B) Oppdal
    Heimdal 2
    Oppdal
    3
    0
  • 29 september 2019 - 12:00
    Ålen /Haltdalen (H) vs. (B) Oppdal
    Ålen /Haltdalen
    Oppdal
    2
    1
  • 29 september 2019 - 14:00
    Oppdal (H) vs. (B) KIL/Hemne
    Oppdal
    KIL/Hemne
    1
    0
  • 29 september 2019 - 16:00
    Oppdal (H) vs. (B) Byåsen
    Oppdal
    Byåsen
    7
    4
  • 29 september 2019 - 19:00
    Oppdal (H) vs. (B) Klæbu
    Oppdal
    Klæbu
    0
    2
  • 30 september 2019 - 20:00
    Oppdal (H) vs. (B) KIL/Hemne
    Oppdal
    KIL/Hemne
    2
    8
  • 01 oktober 2019 - 18:30
    Melhus (H) vs. (B) Oppdal
    Melhus
    Oppdal
    3
    3
  • 01 oktober 2019 - 18:30
    Utleira (H) vs. (B) Oppdal
    Utleira
    Oppdal
    1
    5
  • 01 oktober 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Orkdal 3
    Oppdal
    Orkdal 3
    9
    2
  • 01 oktober 2019 - 19:30
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Rennebu
    Oppdal 2
    Rennebu
    5
    6
  • 02 oktober 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Utleira 2
    Oppdal
    Utleira 2
    1
    4
  • 02 oktober 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Sokna
    Oppdal
    Sokna
    1
    3
  • 02 oktober 2019 - 20:00
    Rennebu (H) vs. (B) Oppdal 2
    Rennebu
    Oppdal 2
    11
    1
  • 03 oktober 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) KIL/Hemne
    Oppdal
    KIL/Hemne
    2
    13
  • 03 oktober 2019 - 18:30
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Gauldal 2
    Oppdal 2
    Gauldal 2
    10
    5
  • 03 oktober 2019 - 18:30
    Rennebu (H) vs. (B) Oppdal 2
    Rennebu
    Oppdal 2
    3
    4
  • 03 oktober 2019 - 18:30
    Kattem (H) vs. (B) Oppdal
    Kattem
    Oppdal
    1
    5
  • 03 oktober 2019 - 19:30
    Tynset (H) vs. (B) Oppdal
    Tynset
    Oppdal
    4
    1
  • 03 oktober 2019 - 20:00
    Oppdal (H) vs. (B) Nidaros 2
    Oppdal
    Nidaros 2
    0
    0
  • 04 oktober 2019 - 18:30
    Skaun (H) vs. (B) Oppdal
    Skaun
    Oppdal
    3
    2
  • 04 oktober 2019 - 20:00
    Oppdal (H) vs. (B) Buvik
    Oppdal
    Buvik
    7
    1
  • 08 oktober 2019 - 18:30
    Gauldal 2 (H) vs. (B) Oppdal 2
    Gauldal 2
    Oppdal 2
    3
    15
  • 09 oktober 2019 - 18:00
    Nardo (H) vs. (B) Oppdal
    Nardo
    Oppdal
    5
    4
  • 13 oktober 2019 - 18:00
    Buvik (H) vs. (B) Oppdal
    Buvik
    Oppdal
    1
    5
  • 13 oktober 2019 - 19:30
    Byåsen 2 (H) vs. (B) Oppdal
    Byåsen 2
    Oppdal
    4
    5
  • 14 oktober 2019 - 18:30
    Kattem (H) vs. (B) Oppdal
    Kattem
    Oppdal
    0
    2
  • 14 oktober 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Orkla
    Oppdal
    Orkla
    3
    1
  • 14 oktober 2019 - 20:00
    Oppdal (H) vs. (B) Flatås
    Oppdal
    Flatås
    1
    4
  • 14 oktober 2019 - 20:00
    Orkla (H) vs. (B) Oppdal
    Orkla
    Oppdal
    2
    3
  • 15 oktober 2019 - 18:00
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Rindal
    Oppdal 2
    Rindal
    11
    8
  • 15 oktober 2019 - 18:30
    Svorkmo (H) vs. (B) Oppdal 2
    Svorkmo
    Oppdal 2
    0
    0
  • 15 oktober 2019 - 19:30
    Oppdal (H) vs. (B) Byåsen KF /Byåsen IL
    Oppdal
    Byåsen KF /Byåsen IL
    5
    2
  • 16 oktober 2019 - 18:00
    Melhus 2 (H) vs. (B) Oppdal
    Melhus 2
    Oppdal
    3
    7
  • 16 oktober 2019 - 18:30
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Kattem 2
    Oppdal 2
    Kattem 2
    7
    2
  • 16 oktober 2019 - 18:30
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Orkdal 2
    Oppdal 2
    Orkdal 2
    0
    7
  • 16 oktober 2019 - 18:30
    Skaun (H) vs. (B) Oppdal
    Skaun
    Oppdal
    2
    3
  • 16 oktober 2019 - 19:30
    Remyra 2 (H) vs. (B) Oppdal 2
    Remyra 2
    Oppdal 2
    0
    0
  • 17 oktober 2019 - 18:15
    Strindheim (H) vs. (B) Oppdal
    Strindheim
    Oppdal
    3
    4
  • 17 oktober 2019 - 18:30
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Oppdal
    Oppdal 2
    Oppdal
    3
    6
  • 17 oktober 2019 - 18:30
    Oppdal 2 (H) vs. (B) Oppdal
    Oppdal 2
    Oppdal
    3
    6
  • 17 oktober 2019 - 20:00
    Oppdal (H) vs. (B) Charlottenlund
    Oppdal
    Charlottenlund
    8
    2
  • 18 oktober 2019 - 18:30
    Oppdal (H) vs. (B) Glimt /Orkanger 3
    Oppdal
    Glimt /Orkanger 3
    0
    0
  • 18 oktober 2019 - 18:30
    Orkdal 3 (H) vs. (B) Oppdal 2
    Orkdal 3
    Oppdal 2
    2
    8
  • 18 oktober 2019 - 19:30
    Ranheim TF 2 (H) vs. (B) Oppdal
    Ranheim TF 2
    Oppdal
    1
    1
  • 20 oktober 2019 - 16:00
    Tiller (H) vs. (B) Oppdal
    Tiller
    Oppdal
    5
    0
  • 20 oktober 2019 - 16:00
    Oppdal (H) vs. (B) Sverresborg
    Oppdal
    Sverresborg
    2
    4
Powered by: Bloc